a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

sifacioptik.com

  Mebrure Pınar.62 yaşında Ev kadını: –15 yıldır bel fıtığı şikayetim vardı. Ameliyat oldum, yine geçmedi. Sinirler, ayağıma etki etmeye başladı. Yürüyemiyordum. Kullanmadığım ilaç, gitmediğim doktor kalmadı. Sonra… Allah razı olsun. Şifacı sayesinde sağlığıma kavuştum. Ağaçlara çıkacak kadar kendimi zinde hissediyorum. Biliyorum, size saçma gelecek ama; ben sağlığımı şifacı gözlükler sayesinde kazandım. Hayri Mustafa Ateş. […]

11 Mayıs 2013 - 14:44 'de eklendi ve 1589 kez görüntülendi. A+A-

sifacioptik.com

sifaci

 

Mebrure Pınar.62 yaşında Ev kadını:

–15 yıldır bel fıtığı şikayetim vardı. Ameliyat oldum, yine geçmedi. Sinirler, ayağıma etki etmeye başladı. Yürüyemiyordum. Kullanmadığım ilaç, gitmediğim doktor kalmadı. Sonra… Allah razı olsun. Şifacı sayesinde sağlığıma kavuştum. Ağaçlara çıkacak kadar kendimi zinde hissediyorum.

Biliyorum, size saçma gelecek ama; ben sağlığımı şifacı gözlükler sayesinde kazandım.

Hayri Mustafa Ateş. 55 yaşında. Emekli :

–3 yıl önce kalp ameliyatı geçirdim. Düzenli kontrollerime gidiyorum. Ameliyat sonrası el ve ayaklarımda uyuşmalar başladı. Öyle ki, hiçbir iş yapamaz duruma geldim.Bir arkadaşım vasıtasıyla şifacı ile tanıştım. Onun gözlükleri sayesinde hayata döndüm. Çok teşekkürler şifacı.

Bu izlediğiniz görüntülerin sonu yok sevgili izleyiciler. Şimdi Şifacı gözlükçümüz sayın Mukbil Odak ile beraberiz.Bize bu mucize gözlüğünüzü tanıtır mısınız sayın Odak?

–Şimdi efendim,biz herhangi bir mucize yarattığımızı falan iddia etmiyoruz.Haşa! Yaratmak ta,mucize de Allah’a mahsustur.Biz doğa da mevcut olanakları geliştirip insanlığın hizmetine sunuyoruz sadece.

İlk çağlardan beri bilinen bir şeydir ki; hastalıkları tanıma da en önemli organ göz’ dür. Bir çok hastalığı ,hastanın gözüne bakarak tesbit edebilirsiniz.Kalp-damar hastalığını,tansiyon,şeker,mide ülser’inden romatizmal hastalıklara kadar bir çok hastalığı gözden tanıyabiliriz.Zaten ,bizde bir laf vardır,bilirsiniz.’’Adamı gözünden tanırım ‘’ derler ya! Bu hakikattir. Göz, daha hala birçok açıdan tam anlamı ile açıklanabilmiş değildir.

.Biz de bundan yola çıkarak ‘’Madem teşhiste göz’ün büyük önemi var. O zaman tedavi de de bir rolü olmalı ‘’ diye düşündük ve bu gözlüğü yaptık.Allah’a şükür,bu güne kadar kullanıpta faydasını görmeyen kimse olmadı.

Bu gözlüklerin ortak özelliğini anlatabilir misiniz biraz ?

–Şimdi efem. Bunlar, normal bildiğimiz gözlükler. Yalnız hastaların şikayetlerine göre biz bunun malzemesini değiştiriyoruz.

Mesela. Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar için, bu gözlüğü veriyoruz. Bunun sapları Isırgan otu ve melisa çiçeği ile yoğurulmuş. Saplar, direk şakaklara temas ettiğinde oradaki ve çevresindeki sinirleri uyarıp, saç köklerini kuvvetlendiriyor. Size magazinel bir açıklamada da bulunayım. Bunun en iyi bilenlerden biri de Tanju Çolak’ tır. Ama o, bunu çam yağı kullanmaya borçlu olduğunu söylüyor. Oysa yakın çevresi de itiraf ediyor ki,kameralar dışında hep gözlüklü.Bizim gözlüklerden kullanıyor. Her neyse..

Şu resmini gördüğünüz 29 yaşında bir hastamın, Guatr’a bağlı göz büyümesi şikayetini bu gözlüklerle giderdik. Plaketleri çörek otundan, kulak arkası sarı kantaron otundan ibaret bu gözlükle 1 ay içinde büyümesi sona erdi.

== Başka?

–Başka… Kalp-damar şikayeti olanlar için. Çoban çökerten otundan yaptığımız bu gözlüğün camları da Avakado suyuyla yıkanmıştır. Kalp ve damar için birebirdir.

Şeker hastalıklarından, ayak kokusuna, kanserden mide ülserine kadar hemen hepsine etkili gözlüklerimiz var. Horlama, sinüzit,  kulak, burun, boğaz hastalıklarını söylemeye bile gerek yok. Tabii, biz bu gözlükleri verirken, hastalarımıza tedavisinde oldukları doktorların ilaçlarını kesmelerini istemiyoruz. Modern tıp’ tan kopmadan bizim gözlüklerle de yüzde yüz şifa bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Sayın Odak, bu şifalı ilaçla ilgili başka ekleyecekleriniz var mı?

–Bakın tüm samimiyetimle söylüyorum, 3 çocuğun resmi söylem olduğu günümüzde, bu hormonlu ve gedeo’ lu gıdalarla bir tanesini bile yapmak mümkün değil. keçiboynuzundan yapılmış bu gözlüğümüzün sapları bal ve zencefil katkılıdır. Plaketleri ara ara cildinize panax katkısı yapar. Görüyorsunuz camları da pembe pembe. Cinsel aktiviteyi artırır. Nüfüs artışına ciddi bir katkı sağlar.

Gelelim fiyatına….

–Halkımızın ekonomik durumu malum.İstedik ki, herkesin kolay ulaşacağı bir fiyat olsun. Maliyetine bir çalışma ile 49,90 liraya satıyoruz. Kâr amacı gütmüyoruz. Halkımızın duası bize yeter.

EVET, SAYIN SEYİRCİLER. DUYDUNUZ. BİRBİRİNDEN ŞIK VE MODERN BU MUCİZE GÖZLÜKLERE 49,90 LİRAYA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. EVET! YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 49,90.KAPIDA ÖDEME YAPABİLİR, KREDİ KARTI İLE 5 TAKSİTTE SAHİP OLABİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN, BU MUCİZE GÖZLÜKLERDEN MEMNUN KALMAZSANIZ 1 AY İÇİNDE İADE EDİP PARASINI GERİ ALABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİ NOT EDİYORSUNUZ. 08008001880 NO’ LU TELEFONDAN YA DA şifacioptik.com ADRESİNDEN SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

İYİ AKŞAMLAR.

 

Metin Turanlı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ben neymişim be! Ben neymişim be!

Ben her bahar aşık olurum diyor ya Sezen Aksu, ben de her bahar 18 yaşımda olurum. 18 yaşımı hatırlarım....

KVKK KVKK

Ali, iyi bir gözlükçü. İyi bir esnaf. Uzun yıllarını mesleğine harcamış, evlenmiş, 2 çocuğu olmuş kariyer sahibi biri. 30 yıldır bu mes...

Siftah Siftah

Siftah, ne güzel bir adettir. İş olsa da olmasa da dükkandan içeriye atılan birkaç kuruş, güne güzel başlamak için bir teşviktir adeta....

Perili Köşk Perili Köşk

Ben hemen gözlüğü elime alıp inceleyecektim ki; Ülkü hanım elime vurdu....

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Opak Lens deposunda yangın çıktı Opak Lens deposunda yangı...

Opak Lens firmasının İstanbul Beykoz da bulunan merkez depos...

Ben neymişim be! Ben neymişim be!

Ben her bahar aşık olurum diyor ya Sezen Aksu, ben de her ba...

Vefat ve Başsağlığı Vefat ve Başsağlığı

Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı dileriz....

Sektörün nabzı bu fuar da atacak! Sektörün nabzı bu fuar da...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir'i fuar...

2024 Yılı Ocak Ayı Katılım Payı Ödemesi 2024 Yılı Ocak Ayı Katılı...

Ocak ayına ait optik katılım payı fatura bedelleri çalıştığı...

OptisyeninSesi e dergi/ 123.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 1...

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebi...

Fuarlar Fuarlar

Fuarlar, ticareti geliştirmek amacıyla belli bir süre için k...

SUT Değişiklik Tebliği İşlemiş Güncel 2013 SUT SUT Değişiklik Tebliği İş...

25/02/2024 SUT Değişiklik Tebliği İşlemiş Güncel 2013 SUT...

508 milyon lira değerinde kaçak eşya ele geçirdi 508 milyon lira değerinde...

Ticaret Bakanlığı, Gümrük Muhafaza ekiplerince gerçekleştiri...

Optic World İzmir Fuarına sayılı günler kaldı Optic World İzmir Fuarına...

Ege bölgemizde ilk defa böylesine kapsamlı Uluslararası nite...

Magazin HABERLERİ
Web TV