a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Barkod Açıklaması – Video Haber

Bu Haber 29 Ocak 2012 - 19:18 'de eklendi ve 1749 kez görüntülendi.

Barkod uygulaması ile ilgili güncel haber, Antalya Rixos otelinde 26 Ocak -29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Optik Zirve 2012 toplantısında SGK, GSS Genel Müdürlüğü Tıbbi Daire Başkanlığı Optik Şube Müdürü Sn Şükriye Vural ın 01 Mart 2012 tarihinde uygulamaya konacak olan Barkod uygulaması ile ilgili açıklamalarının videosunu sizlere sunuyoruz. .

Barkod uygulaması ile ilgili güncel haber,

Antalya Rixos otelinde 26 Ocak -29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Optik Zirve 2012 toplantısında SGK, GSS Genel Müdürlüğü Tıbbi Daire Başkanlığı Optik Şube Müdürü Sn Şükriye Vural ın 01 Mart 2012 tarihinde uygulamaya konacak olan Barkod uygulaması ile ilgili açıklamalarının videosunu sizlere sunuyoruz.

.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(4 Yorum)
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AHMET DERMAN
AHMET DERMAN
26 Haziran 2012 14:28

Sn. HAKAN beyin 29 Ocak ayında sorduğu sorular halen yerinde duruyor. 9. Haziran İstanbul toplantısında sn. Şükriye Vural hanım karekod -barkod uygulamasının 1Temmuz 2012 tarihinde uygulanacağını beyan etmişti. Ancak,bilindiği gibi bu uygulama mahkeme kararı ile durduruldu. buna rağmen 21.Haziran tarihinde SGK kurumu bir genelge yayınlayarak tekrar 1. temmuzda uygulamayı başlatarak girişleri karekod ile yapılmayan gözlük bedellerinin ödenmiyeceği gibi sözleşmelerin fesih edileceği anlmını taşıyan ekran kapatmanın uygulanacağını bildirdi. İthalatçılardan 2012 yılısatın aldığımız cam-çerçevenin karekodunu temin edemediğimize göre mahkeme kararı ile SGK nın kesin uygulaması karşısıda sıkışmış durumdayız. her halde bir ay gözlük yapmadan vatandaş ile SGK yı başbaşa bırakmaktan başka çare… Read more »

HAKAN
HAKAN
31 Ocak 2012 15:37

Sırf sorunları söyleyen değil aynı zamanda çözüm üreten bir fikir yapısına sahip olduğum için nacizane önerim : Devlet büyüklerimiz böyle sektörel konularda önemli kararlar alırken sektörün içinden değişik fikir ve tecrübelere sahip 5 kişilik bir heyet kurdurmalı ve bu heyet ile koordineli bir şekilde bu kararların alt yapısı hazırlanmalıydı. Böyle yapılan bir çalışmanın neticesi gerek Kurumlarımız gerekse meslektaşlarımız açısından daha hayırlı olurdu diye düşünüyorum…

HAKAN
HAKAN
31 Ocak 2012 15:30

Sn Müdürümüz Şükriye Vural Hanım biz Temmuzda kararı aldık kimse ilgilenipde bu iş nasıl yapılır diye sormadı diyor. Sn Müdürüm 3 ay önce Ankara TITUB çağrı merkezi ben ve birçok meslektaşım tarafından arandı ve yapılan konuşmalar kaydediliyorsa eğer kayıtlardada mevcuttur, sorduğumuz soruların hiçbirine cevap alamadığımız gibi bizim Ankaradan konu ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olduğumuz ortaya çıktı ne yazık ki. Öbür taraftan bu iş tedarikçi firmaların işi ama onların yapmadığı veya yapamadığının cezasını gözlükçü çekecek biz bu ayırımın yapılmasını istiyoruz. Bakın halen bu gün itibarı ile Firması belli olmayan çerçeveler için nereye ve ne şekilde başvuracağımız belli değildir. Ayrıca… Read more »

Numan Hocaoglu
Numan Hocaoglu
29 Ocak 2012 23:30

Değerli meslektaşlarımın bir kısmınin bir araya gelmesi ile gerçekleştirdikleri, Optik zirve 2012 nin başarılı geçtiğini umuyor ve tüm katılımcı ve ziyaretçilere saygılarımı arz ediyorum. Kıymetli meslektaşlarım tarafından zirveye konusmaci olarak davet edilen sn.Sukriye Vural hanımefendinin 6.30 dakikalık konuşmasını sizler bire bir, bende Optisyenin Sesi nin video kaydından dikkatle bir kac kez dinledim. Biz meslektaşlar kendimizi ,kendisi ise, tüm Türkiye’yi düşündüğünü belirtmektedir. Bu konuyu tam anlamış değilim. Devletimizin bizlere vermiş olduğu yasal kural ve kaideler içerisinde mesleğimizi icra ettigimize inananlardanim. Mesleğimiz ve meslektaşlarımız adına, yasal sınırlar içerisinde ne kadar hakkimiz var ise, bu haklardan yararlanabilmek icin, var gücümüzle çalışacağız. Saygılarımla Numan… Read more »

optisyeninsesi.com
SON EKLENEN HABERLER
Meslektaş Meslektaş

Meslektaş ta, misafir de bizim için önemlidir. Akdeniz'e bir...

Kahramanmaraş SGK Duyuru Kahramanmaraş SGK Duyuru

Eylül 2023 (dahil) döneminden itibaren sözleşmelerinin yürüt...

Safilo Group ve Amazon yeni Carrera Akıllı Gözlüklerini piyasaya sürüyor Safilo Group ve Amazon ye...

Küresel gözlük şirketi Safilo Group ve çok uluslu teknoloji ...

Siber dolandırıcılar gözlükçüleri hedef alıyor Siber dolandırıcılar gözl...

Almanya da internet üzerinden satış yapan bir gözlük firması...

AB ve Türkiye arasında tıbbi cihazların serbest dolaşımı AB ve Türkiye arasında tı...

Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve Vücut Dışında Kullanılan (İn Vitr...

20 milyar dolarlık taklit 20 milyar dolarlık taklit...

Dünyada taklit pazarının büyüklüğü 350 milyar doları aştı. T...

Seyretme uzaklığı ne kadar olmalı? Seyretme uzaklığı ne kada...

Körlüğün öncelikli ve yaygın sebepleri arasında ırsiyet oldu...

Modo, İtalya’nın Independent Markasını Satın Aldı Modo, İtalya’nın In...

Italia Independent koleksiyonunun Modo Group'un yörüngesinde...

De Rigo ve Philipp Plein ortaklığı genişletiyor De Rigo ve Philipp Plein ...

De Rigo Grubu, Philipp Plein şirketler grubuyla işbirliğini ...

Hayatı Daha Güzel Gösteren Protez Hayatı Daha Güzel Göstere...

Benim için gözlük demek ıssız adaya düşersem yanıma alacağım...