a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

MIDO’DA BULUŞMA

Yunan peplumu, Roma tuniki, korse, 17. yüzyıl kabarık eteği ve peruk… Tüm bunların modası geçti ama gözlüğün hala devam ediyor. 13. yüzyıl Venedik’ininde doğan bu ürün, gelişti, güncellendi, yenilendi, modifiye edildi ve 21. yüzyıl insanın gözünde yer etti. 11-13 MART 2012-02-13 MIDO’DA BULUŞMA OPTİK SEKTÖRÜNE EN DETAYLI BAKIŞ İÇİN… Uluslararası optik, optometri ve oftamoloji fuarı […]

14 Şubat 2012 - 14:27 'de eklendi ve 2286 kez görüntülendi. A+A-

MIDO’DA BULUŞMA

Yunan peplumu, Roma tuniki, korse, 17. yüzyıl kabarık eteği ve peruk… Tüm bunların modası geçti ama gözlüğün hala devam ediyor. 13. yüzyıl Venedik’ininde doğan bu ürün, gelişti, güncellendi, yenilendi, modifiye edildi ve 21. yüzyıl insanın gözünde yer etti.

11-13 MART 2012-02-13

MIDO’DA BULUŞMA

OPTİK SEKTÖRÜNE EN DETAYLI BAKIŞ İÇİN…

Uluslararası optik, optometri ve oftamoloji fuarı iletişim kurmak, iş imkanları, mutlaka görülmesi gerekilen şirketler için olduğu kadar optisyenler, göz uzmanları ve tüm dünyadan alıcılar için de eşsiz bir fırsat.

Mido bu endüstrinin oyuncularına her zaman daha uluslararası, kullanışlı ve fonksiyonel olmayı taahüt etmiştir. Üyelerinin ihtiyaçlarına doğru cevapları veren bir organizasyon.

Yunan peplumu, Roma tuniki, korse, 17. yüzyıl kabarık eteği ve peruk… Tüm bunların modası geçti ama gözlüğün hala devam ediyor. 13. yüzyıl Venedik’ininde doğan bu ürün, gelişti, güncellendi, yenilendi, modifiye edildi ve 21. yüzyıl insanın gözünde yer etti. Bu kült aksesuar sadece göz sorunlarına çözüm olmakla kalmaz ayrıca bir görünüm oluşturur veya bir ruh halini ifade eder. Güneş gözlüğü versiyonu ise UV ışınlarından korunulmasını ve havalı bir görünüm kazanmanızı sağlar.

Cary Grant  “North by Northwest” filminde gözlükleri olmadan polisten kaçabilir miydi?  Lolita  kalp şeklinde gözlükleri olmasa film bu kadar çekici olabilir miydi? Ya da Woody Allen’ın yaptığı nerdy gözlük olmadan aynı korkmuş entelektüel bakış olur muydu?  Marilyn Monroe “How to marry a millionaire” filminde kedi gözlükleri takmasa nasıl bu kadar baştan çıkarıcı olurdu? Onları eşsiz kılan gözlükleri olmasa olmasaydı  Bill Gates, Blues Brothers, Mahatma Gandhi, Malcolm X ve John Lennon hayal güçlerinde bu kadar güçlü bir yer edinir miydi? Muhtemelen hayır.

Bugünlerde göz araçları dünyanın en önemli tanımlarından biri ve pek çok sektörü kapsıyor: Lensler, makineler, bileşenler ve çerçeveler. Mido bu iş trafiğinin tam kalbinde yer alıyor ve tüm dünyadan insanların ve şirketlerin ticaret yapmasını sağlıyor.  Tüm yeni teklifler için seçkin bir galeri, güncel bir alış-veriş durağı. 11-13 Mart 2012 arası Milano’da 42. kez , kendilerini geliştirmek isteyen şirketlere ve tüm dünya göz giyimi sektörü üyesi insanlara; yeni ürünler için kaynak, sektörde neler olup bittiğiyle ilgili fikir, yeni gözlük trendleriyle tanışmak, yeni gözlük eğilimlerini anlamak, bütün yönleriyle göz giyiminin güncel durumunu kavrayabilmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Mido  ısmarlama bir hizmet sunmak ve  talebin arz ile karşılandığından emin olmak için gözlükçüler ve göz uzmanları ile sürekli bir arabirim, ana kitle kurmuştur ve devam eden aktif temaslar sayesinde tüm bunları sunabilir. “Uluslararası ulaşma”, “hemen kullanım”, “yeni teklifler ve niş pazarlara odaklanma”, “öğrenme anları” ve “özel hizmet”: Göz giyimi ticaretinin istediği budur. Ve Mido buna yanıt veriyor.

Yeni tarih ve yeni bir mekansal düzeni

Daha iyi bir düzen ve yeni tarihler: Pazar 11’den Salı 13’e. Bu karar deniz aşırı ülkelerden gelip ziyaretlerine hafta içi odaklanmak isteyen alıcılarla, çoğu şehirde Pazar ve pazartesileri optik mağazaları kapalı olduğu için fuarı hafta sonu ziyaret etmek isteyen İtalya ve çevre ülkelerde ki ziyaretçiler için alındı.

Diğer bir önemli değişiklik ise yeni yerleşim planı. Fuar ayarlamaları Mido için önemli, çünkü bunların ek değer olduğunu düşünüyor. Bu yüzden her bir çadıra farklı bir görünüm verildi ve bakılınca her bir alanın kolayca ayırt edilebilmesi sağlandı. Önde gelen teknoloji materyalleri, lensler ve aksesuarlar (Çadır 9), lenslere ayrılmış çadır (Çadır 22), gözlüklerde ki son moda trendleri Mido Moda Bölümünde ( çadır 13- 15), gözden kaçması imkansız materyal ve renklerin hayat bulduğu Mido Dizayn Lab. ( Çadır 24, Pazar günü akşam 10’a kadar açıktır). Asyalılar Çadırı ( çadır 9-11) uzakdoğu ürünlerine genel bir bakış sağlıyor. Son olarak ise listede rezerve ve resepsiyon bölgesi, konferans ve eğitim bölümleri bulunuyor.

Trendler

Mido bir iş, ticaret ve iletişim için harika bir fırsat ama ayrıca ziyaretçilerin 2012 dünya göz gereçleri trendlerini gözlemleyebilmeleri için de muhteşem bir nokta. Milanese galerisinde firmalar göz gereçleri modasının son eğilimlerini sunuyor. Büyük mü, küçük mü? Yuvarlak ya da renkli? Tüm bunlara ön bakış için tüm dünyadan moda ve ticaret basını, alıcılar ve gözlükçüler her yıl Mido’da buluşuyor. Ajandanızı işaretleyin! Sakın kaçırmayın!

Tüm bilgiler için: www.mido .com

Katılım 11-13 Mart.

Görebileceğinizin en iyisini görün!!

NOT: OptisyeninSesi DERGİSİ’NE fuarın basın bölümünde özel bir yer ayrılmıştır.

Tarafımıza ayrılmış olan bu bölüm, siz değerli meslektaşlarımızı ağırlamamız için, bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Yabancı meslektaşlarımızla sizler arasında köprü oluşturma gayreti içinde olacağımız için ayrıca gururluyuz. Fuarda görüşmek üzere…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sevdandan Bulasın Sevdandan Bulasın

Biz ah etmeyi asırlar önce bıraktık. Bizim buranın insanları içerler, kavga ederler, küfür ederler ama beddua etmezler dedi....

Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları

Optisyenlik müessesesi açıp işletmek isteyenler, müessesenin açılacağı ilin sağlık idaresinden optisyenlik müessesesi ruhsatı almak zor...

Vefat ve başsağlığı Vefat ve başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine, Sevenlerine, Camiamıza Sabır ve Başsağlığı Dileriz....

Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık bankalar gelen ödemeleri bir gün bekletemeyeceklerdir. Ödemelerinizi almanız g...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Sevdandan Bulasın Sevdandan Bulasın

Biz ah etmeyi asırlar önce bıraktık. Bizim buranın insanları...

Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları Optisyenlik mevzuatı hatı...

Optisyenlik müessesesi açıp işletmek isteyenler, müessesenin...

Vefat ve başsağlığı Vefat ve başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine, Sevenlerine, C...

Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi Şubat 2024 SGK Reçete bed...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık ban...

Ehliyet reformu: Gönüllü öz değerlendirme işe yarayabilir mi? Ehliyet reformu: Gönüllü ...

Araştırmalar ve kazalar, 70 yaş ve üzeri kişilerin en azında...

Sağlık İstatistikleri yıllığı yayınlandı Sağlık İstatistikleri yıl...

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl hazırlanan Sağlık İstati...

Taklitlerine dikkat! Taklitlerine dikkat!

Konuşma dilindeki sahte veya kopya (kopya) terimleri, yasal ...

Sektörün gelişimi için bu anketi cevaplayın! Sektörün gelişimi için bu...

Sektörün güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek ve çözüm öneril...

Sektör istişare toplantısı Sektör istişare toplantıs...

Toplantıda, tıbbi cihaz sektörüne yönelik genel değerlendirm...

Kaçak gözlük operasyonu Kaçak gözlük operasyonu...

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bir yolcu otobüsünün bagajınd...

Magazin HABERLERİ
Web TV