a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

İstanbulda bir optik optometrik derneği daha açılıyor.

Yönetim kurulu oluşturulan derneğin ismi Tüm Optik ve Optometrik Meslek Adamları Derneği ve kurul üyeleri de aşağıdadır.

20 Temmuz 2012 - 18:36 'de eklendi ve 6331 kez görüntülendi. A+A-

İstanbulda bir optik optometrik derneği daha açılıyor.

Türkiye Optik Optometrik Meslekler Derneği, genel kurulunda yönetimin değişmesi sonucunda, aldığımız duyumların doğruluğunu yeni kurulan bir gözlükçüler sitesinin daha henüz kurulum aşamasında iken açtığı web sitesinden gözlemlemekteyiz.

Mücadelemiz aynı çatı altında devam edecektir!

Yönetim kurulu listesindeki kurucu üyelerin isimlerine baktığımızda zincir mağazalarında bu oluşumda görev aldıklarını görüyoruz.

Sayın Abdullah Aydın ın Genel Kurul da özellikle vurguladığı, seçim kaybedilse bile mücadelenin aynı çatı altında verilmesi gerektiği konuşmasının videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sevdandan Bulasın Sevdandan Bulasın

Biz ah etmeyi asırlar önce bıraktık. Bizim buranın insanları içerler, kavga ederler, küfür ederler ama beddua etmezler dedi....

Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları

Optisyenlik müessesesi açıp işletmek isteyenler, müessesenin açılacağı ilin sağlık idaresinden optisyenlik müessesesi ruhsatı almak zor...

Vefat ve başsağlığı Vefat ve başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine, Sevenlerine, Camiamıza Sabır ve Başsağlığı Dileriz....

Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık bankalar gelen ödemeleri bir gün bekletemeyeceklerdir. Ödemelerinizi almanız g...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(50 Yorum)
Subscribe
Bildir
guest

50 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kayahan kaya
kayahan kaya
25 Temmuz 2012 02:33

Dernekle çoğalacagınıza birleşinde ODA olunda sözünüz geçsin…ODA olmadığımız sürece boş boş konuşuruz…

dilek sucu
dilek sucu
24 Temmuz 2012 15:18

Artık kimler nerede belli oldu.bakalım grup mağazalara ne kadar karşıymış ama hizmette kusur yokmuş.kimlere neleri peşkeş çektin.sgk mensuplarını avrupada nereleri gezdirdin. ne sözler verdin .yeni dernek kurup kimlere hizmet edeceksin.

serkan şanver
serkan şanver
24 Temmuz 2012 08:33

bende en kıza zamanda gözlükcüleri sevenler dernegi kurmayı pilanlıyorum nedir bu dernek olayı yaa ne paralar dönüyormuş ama bende bir dernek başkanıyım ama ben hiç para görmedim ama bence bu işin icinde bir işler var inşallah tugrul bey çıkartaçak allahın izniylee

Engin PEKER
Engin PEKER
22 Temmuz 2012 14:06

Herkesin durduğu yeri ve safhı belli olsun da, gözlükçü ve optisyenler de kimin kendisine hizmet vermek istediğini daha iyi anlasın. Bundan sonrası için, TOOMB ve Konfederasyon yetkilileri daha sıkı kenetlenip mesleğimizi daha üst seviyelere taşımalıdır.
Meslektaşlarımız da görmelidir ki, “birşeylere sahip çıkmadıkça, ona sahip çıkan birilerinin mutlaka olduğu” konusudur. Meslektaşlarımız sahip çıkmadıkça, yakınmalardan ve sorunlardan kurtulamazlardı. Sahip çıktıklarında da görüyorlar ki, sahip çıkmadığı mesleklerine kimler sahip çıkmış…!!!

Saygılarımla..

camel
camel
21 Temmuz 2012 17:15

siz kendi derneğinizle ilgilenin zaten, kim diyor size onlardan olun diye, işiniz gücünüz yok işte, burada yazıp duruyorsunuz, bu arada sayın mustafa yazıcı kimin kıskanç olduğu belli, habire onlarla uğraşıp duruyorsun, sanane sen işine bak, onlardan birisi sizinle uğraşıyomu

Tuba YILDIRIM
Tuba YILDIRIM
23 Temmuz 2012 09:13
Reply to  camel

Abdullah Aydın gene ekrana hızlı bi giriş yapmış :)) Kimlerle çalıştığı daha güzel belli olmuş, bi de meslektaşların karşısına geçip “Aman efendim bana iftira atıyorlar” diyodu… :))

derya durak
derya durak
26 Temmuz 2012 08:20
Reply to  camel

herkes kendi hür iradesiyle fikirlerini yazıyor.bence işine bakması gereken biri varsa oda sizsiniz gibi görünüyor.

derya durak
derya durak
26 Temmuz 2012 08:21
Reply to  derya durak

camel kardeş.gerçek isim,soyisim kullanmadan rumuzlarla burada atıp tutan arkadaşlara sözüm.

AHMET DERMAN
AHMET DERMAN
21 Temmuz 2012 16:40

Bu zihniyete sahip insanlar için , Bir derneğin yönetiminde bulunmak gözlükçü olmaktan daha avantajlı herhalde.

AHMET DERMAN

yusuf
yusuf
21 Temmuz 2012 15:39

abdullah aydının niyeti belli ki zincir mağazalarının silahşörlüğünü yapacak.ankarada vs. yerlerde yapılan toplantılarda gerek SGK mesupları gerek sağlık bakanlığı personeli abdullah aydını çok bilgili olduğunu düşünerek söylediklerine çok önem verdiler ve tüm optik sektörünü nasıl bir zor durumda bıraktıklarını anlayamadılar..ve bu kişiye alet oldular..yeni bir dernek kurarak niyetini hala anlayamadıysa SGK ve sağlık bakanlığı personeli,bisey demeye gerek yok artık sanırım…işgalci güçlere benzetiyorum..

yılmaz şimşek
yılmaz şimşek
21 Temmuz 2012 16:26
Reply to  yusuf

Meslek adamları demişler, adamlık adamlık yapılarak elde edilir.secimde söylediğini unutan kişilerden adamlık beklenmez.
ARTI BUNLARIN İÇİNDE HİÇ BAYAN OLMAYACAK BAKIN NE DİYORLAR ADAMLAR MESLEĞİ… NEYSE

İsmail UYAR
İsmail UYAR
21 Temmuz 2012 12:41

Maç bitti hakem düdüğü çaldı ve ben Şöyle Düşündüm : Bu kadar taraftar kiminle uğraşacak şimdi, kime slogan atacak, kime hareket gösterecek, kime tezahurat edip kime ŞEY edecek, diye üzülüyordum… Meğer bizim futbolcular yeni takım kurup sahalara geri dönmüşler …. HEPİNİZİN GÖZÜ AYDIN … Gözün Aydın 5000 meslektaşım… Gözün AYDIN değerli abilerim Hocalarım…. Gözünüz AYDIN Optik sektörünün değerli Basını … VE GÖZÜN AYDIN TÜRKİYEM….

levent
levent
22 Temmuz 2012 11:24
Reply to  İsmail UYAR

senin bir yazın varya ismail şapka düştü kel göründü

mustafa yazıcı
mustafa yazıcı
21 Temmuz 2012 08:56

CAMEL CAMEL CEMALE diyorki; OSMANLI DEVLETİNİN VİYANA KUŞATMASI SIRASIN DA MERZİFONLU KARA MUSTAFA PAŞAYI KISKANAN MURAT GİRAY KAYPAPLIK VE DÖNEKLİK EDEREK DEVLETİN BÜYÜK FELAKETİNE SEBEB OLMUŞTUR 600 TORBA ALTIN BİNLERCE ÇADIR O KADAR AĞIR TOPLAR VE EN KIYMETLİ MUHİMBATLAR SOBİYESKİNİN KUVVETLERİNİN ELİNE GEÇMİŞTİ İŞTE KAYPAKLIK İKİ YÜZLÜLÜK DÖNEKLİK BUDUR DEVLETİMİZİN HİMAYESİ ALTINA SIĞINIP KENDİSİNİ KURTARAN BAZI ŞAHISLAR ZAMANLA KAYPAKLIK DÖNEKLİK YAPIP HATTA İKİ YÜZLÜ DAVRANARAK GÜZEL YURDUMUZUN BAŞINA BELA KESİLMİŞLERDİR KENDİ ÜLKELERİNİN İNSANLARINI BAŞKA DEVLETLERE SATAN İNSANLARIN BİZE NE KADAR FAYDASI OLURKİ BUNLAR DARBEYİ GÖRDÜĞÜ ZAMAN TEKRAR DÖNEKLİK YAPARAK YAPTIKLARI HAREKETİ UNUTUP TEKRAR AĞIZ DEĞİŞTİRE BİLİYORLAR HER ŞEYİNİ FEDA EDEREK… Read more »

engin
engin
21 Temmuz 2012 08:52

bu dernek işlerinde iyi para var herhalde bende kurayım bi dernek.Abdullah bey dernek kurmayla nekadar para kazanacaksanız.Kazancınız Bizim cirodan büyükse bizde mağazayı derneğe çevilerim.Boşuna ne uğraşalım karekod marekodla.

ömer
ömer
21 Temmuz 2012 08:22

heeehhh abdullah bey ringlere geri döndü piyasa kuscular derneği gibi oldu .D

Zeynel cakirlar
Zeynel cakirlar
20 Temmuz 2012 23:26

Değerli arkadaslar her sey ortada bunlara takilmayalim bunlar toplasanız 200 kisi eder unutmayalım bizler 5000 kisiyiz yani Türkiye’nin en büyük zincir mağazası biziz artık çalışma üretme zamanıdır hepimize çok yapacak is var derneğe büyük destek verelim baskasının yaptıkları değil bizim yapmadıklarımız bizi bu duruma düşürdü saygı ve sevgiler

camel
camel
20 Temmuz 2012 20:50

karekodu kaldırmayı beceremeyenler, dedikodu yapacağınıza siz de çalışın sizin de zincir mağazalarınız olsun…

volkan
volkan
20 Temmuz 2012 21:54
Reply to  camel

cemal kardeşim sende şirketlerdensin belli oluyor bizler bu sektörde şirketler derneğini istemiyoruz …….ayrıca abdullah aydın gibi başkanıda bu camiada görmek istemiyoruz………karekoda gelince herkes karekodun gelmesinden yanydı sadce optisyenlik müesselerine yüklendi bütün sorumluluk yılın sonuna gelmişiz envanter deniyor şuana kadar reçete giremedik bunu bu hale gelmesinde payı olanların allahından bulsun biz gözlükçülerin ahını fazlasıyla aldılar……………

levent
levent
20 Temmuz 2012 23:35
Reply to  camel

kim kaldırca dediki cemal kardeş sen uzaylımısın.hayal kurmayı bırak.

camel
camel
20 Temmuz 2012 20:46

sizin işiniz gücünüz yok galiba burda yazı yazmaktan başka, siz kendi derneğinizle ilgilenin, onlar da kendi dernekleriyle… zaten onlar sizi kabul etmezler siz isteseniz bile, çünkü o dernek farklı bir dernek olacak, herkes kendi çöplüğünde ötsün, hahahhahahhhaaaaa

HAKAN
HAKAN
20 Temmuz 2012 23:31
Reply to  camel

cahillik ne kötü birşey dimi Cemal kardeşim… yazık sana ki sektöründeki gelişmelerden haberin bile yok yarın oda olunduğu zaman o dernek bu dernek kalmayacak söz çoğunluğun yani bu mesleğin asıl sahiplerinin sözü olacak işte o gün yakın zaman dadır.

levent
levent
20 Temmuz 2012 23:37
Reply to  camel

evet gerçekten farklı meslekdaşınız satanlar ve pazarlayanlar derneği ve yandaşları

aylin
aylin
20 Temmuz 2012 18:51

artık herkez safını belli etti. Bu saatten sonra şirketlere mal veren firmalardan ürün almayalım gitsinler onlara satsınlar. Ölü fiyatına şirketler mallarını ellerinde alsınlar işine gelmeyince de kapının önüne koysunlar görelim. Ayrıca o yönetimde bulunan diğer firma sahiplerinin ürünleri kesinlikle almayalım hatta elimizdeki ürünleri iade edelim . Bizden kazandıkları ile bizlere ihanet ediyorlar. İnsan ekmek yediği kapıya ihanet edermi

kemal
kemal
20 Temmuz 2012 18:41

millet bu dernek başkanları aylık kaç para maaş alıyorlar. Aldıkları maaş baya iyi gibi kimse başkanlığı bırakmak istemiyor.Aldıkları maaşı biriniz derseniz sevinirim. Akşama kadar müşteriler ile uğraşmaktan bıktım.Olmadı 10 kadar arkadaşız bir dernek kurar aramızdan birisinin hayatının kurtarırız.

levent
levent
20 Temmuz 2012 23:39
Reply to  kemal

kemal bey senelerce derneğini yöneten başkanının ne geliri vardı ne işi vardıki,açıklasın ne yedi ne içti.paralar nerede hayrınamı çalıştı senelerce dükkansız işsiz güçsüz.

aykut
aykut
20 Temmuz 2012 18:35

en azında iyi oldu . sektörde birileri gözlükçüler lehine çalıştığını iddaa ediyordu. ve sonunda gerçek yolu buldu . ismi keşke optik şirketleri derneği olsa idi. Bunu göre göre üye olan tekli mağaza sahibi olurmu bilmiyorum ama burasıda türkiye işte insanoğlu kendisinin kuyusuna kazana o kuyu kazması için yardım ediyo .

levent
levent
20 Temmuz 2012 18:20

GÖRDÜNÜZMÜ ARKADAŞLAR SAHNE KURULDU,OYUNCULAR PİYASAYA ÇIKTI.BEN BUNU İKİ AY ÖNCE SÖYLEMİŞTİM.HANİ HER ŞEY MESLEK İÇİNDİ NE OLDU.GRUPLAR YİNE ÖNE ÇIKTI ADAMIN KİMLERE HİZMET ETTİĞİ BİR KEZ DAHA BELLİ OLDU.TESCİLLENDİ ONAYLANDI.HODRİ MEYDAN DİYORUM MESLEKTAŞLAR PAÇAMIZI BİR DAHA KAPTIRMAYALIM.

levent
levent
20 Temmuz 2012 18:27
Reply to  levent

PARDON KADRODA BİR TEK ATASUN EKSİK ONUN ZATEN GAYRİ RESMİ TEMSİLCİSİDE SAYIN BAŞKAN BUNUDA YAZMAYA GEREK GÖRMEMİŞLER ORAYA ZATEN HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ.

Nihat dal
Nihat dal
20 Temmuz 2012 16:58

Opmar Optik, bildiğimiz SESA, yani Police gurubu değil mi?, peki orada bir Dünya optik var, o da bildiğimiz OvO dergisinin sponsoru olan NSA firması, ne kaldı Göz grup bunun Safilo gurup Rüştü Beyle bir ilişkisi olabilir mi? Şimdi asıl anlayamadığım konu; Tedarikçiler, ve belli zincir gurupların iş birliği ve başlarında Türkiyenin en büyük gözlükçü derneğinin eski başkanı… Burada bir oyun sergilenecek ancak artık bu sektör uyumuyor. Ben şahsen ilk icraatım bu firmalardan mal alımını keseceğim ve bu dernekle işbirliği içinde olan tüm tedarikçiler de bana zarar vermeye çalışan bir şirkettir. Bu dernek çatısına destek verdiğini hissettiğim tedarikçilerle de hemen ilişkimi… Read more »

levent
levent
20 Temmuz 2012 23:43
Reply to  Nihat dal

arkadaşım çok haklısın artık dernekten yandaş toptancılar listesini istiyoruz en kısa zamanda.

mustiii
mustiii
20 Temmuz 2012 16:22

Sırada ki parça ben den size gelsin sevgili optikçiler

Aynı çatı altında,aşkımız bir yalanmış,
Dönüp baktım maziye paylaşacak ne kalmış.

Turhan Taşan’ın bu güzel parçasının sözleri daha sonra şöyle sürer gider:

Gözlerinde kin,nefret /bana sevgin hiç yokmuş.
Benim kalbim boş yere/ sana sevgiyle dolmuş…..

yılmaz şimşek
yılmaz şimşek
20 Temmuz 2012 14:49

ONURLU BİR KİŞİ OLAN SÖYLEDİĞİ KELİMENİN ARKASINDA DURUR.HA KURACAKMIŞ KURSUN KARDEŞİM KURSUNLARDA BİRDE KINA YAKSINLAR ……………………… HADİ KOLAY GELSİN.

Opt. Durmuş BEKDEMİR
Opt. Durmuş BEKDEMİR
20 Temmuz 2012 14:18

Çok sevdiğim bir hikayedir…. Hiç Olmazsa Safım Belli Olur Kral Nemrud, İbrahim peygamber’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra açıklık bir yere büyük bir odun yığını kurdurmuş. Sonra vermişler odunları ateşe. Alevler o kadar yükselmiş ki bulutların tutuşacağını sanmış çocuklar. Bütün hayvanlar da korkup kaçmışlar. Askerler, İbrahim peygamber’i mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış. Atacaklarmış ki Nemrud’un ne güçlü bir kral olduğunu görülsün, anlaşılsın, bir daha ona karşı gelmesin hiçkimseler. Bu sırada bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Gökte uçan ve gagasında ateşe atmak üzere bir… Read more »

GÖRAY UĞURLU
GÖRAY UĞURLU
20 Temmuz 2012 13:37

Yeni dernek herkese hayırlı olsun ( ! ) Önce Abdullah Bey’in genel kuruldaki konuşma videosunu izledim. Sonrada gözlükçü arkadaşlarımızın bu konuyla ilgili tepki yazılarını. Yaptığı habercilikten dolayı Optisyenin Sesi sitesini İçtenlikle kutluyorum. Bu çok güzel bir habercilik örneğidir. Bu kadar kısa bir sürede eski başkanın böyle büyük bir dönüşte bulunması, aslında hiçte kızılmaması gereken bir durumdur. Çünkü eski başkan, bir takım çevrelerin adamıdır ve biat kültürünün en güzel örneklerinden biridir. Ne yapsa yeridir. Ben yeni dernek oluşumu ile ilgili gözlükçü arkadaşlarımın tüm eleştirilerine katılıyorum. Anında tepki vermeniz ve mesleğe sahip çıkmanız sizlern bu konuda ne kadar duyarlı olduğunuzu gösteriyor. Ama… Read more »

Optisyen İbrahim
Optisyen İbrahim
20 Temmuz 2012 13:22

Meslek Adamları derneği denmiş !

Optik mesleğini sadece adamlar mı yapıyor ?

hadi yanlış anladık bayan erkek ayrımı yapmak istenmedi diyelim.

mecazi anlamı varsa eğer bu dernektekiler meslek adamıda biz kimiz (:

ozzy
ozzy
20 Temmuz 2012 11:57

Size Henry Kissinger’in bir sözünü hatırlatmak isterim. Kendisi Amerika Eski Dış İşleri Bakanı ve Emperyalizmin 60 yıllık fikir babası.
Rockefeller Vakfı konuşmasından….

‘Amerika olarak neden güçlüyüz biliyor musunuz ? Bizler aramızdaki vatan hainlerini öldürürüz. Diğer ülkelerdeki vatan hainlerini ise kahramana dönüştürüp, o ülkelerin üst yönetim konumlarına getiririz….

volkan
volkan
20 Temmuz 2012 11:52

ŞİRKETLER DERNEĞİ OLMUŞ MESLEKTAŞLARIMIZ VİDEOYU İZLESİN GİDİPTE ÜYE OLMASINLAR BİZİ ŞİRKETLERE SATAN ABDULLAH AYDINI İSTEMİYORUZ. BU MESLEKTE..

L. İregün
L. İregün
20 Temmuz 2012 11:24

BU “YENİ DERNEĞİN” GİZLİ KAHRAMANLARI OLAN

“HAL Investments B.V. ” Yani
ATASUN OPTİKLERİ,
“Medula kahramanı” SİBER OPTİK’LERİ,
GÖZ GRUBU,
ve diğer bilumum ZİNCİR MAĞAZA oluşumları ile
“GÖZLÜKÇÜLÜKLE İLGİSİ OLMAYIP, SANAYİCİ geçinenleri de
Sahada görmek istiyoruz.
Alkışların Yüzde 95 i ABDULLAH AYDIN
isimli “iş bilenindir”, hakkı yenilmemelidir !

Bu arada sizlere iki sorum var. Cevabını bilene Okan Üniversitesinde fahri doktora ünvanı verilecektir.

1- Optometri nedir? Optometri yasası geçerse kimler gözlükçülük y-a-p-a-m-a-y-a-c-a-k-t-ı-r ?
2- Abdullah Aydın’ın boyu kaç santimetredir ?

Saygılarımla.

L. İregün

levent
levent
22 Temmuz 2012 13:24
Reply to  L. İregün

optomeri gelirse 2500 gözlükçümüz daha olur.
a.a boyu optikçi darlandıkça uzar.

hakan
hakan
20 Temmuz 2012 11:22

anlaşılıyorki şu ana kadar bizden aldığı güçle bize karşı savaşmış eski başkan.yenilgiyide hazmedebilmeli onurlu bir insan.ama suç gene biz gözlükçülerde yapılması gerekipte yapılmayanların hesabını hiçbirzaman sorma zahmetine girmedik.sadece bizden istenen aidatları ödedik,karşılığında neler yapılıp yapılmadığını hiç sorgulamadık.görülüyorki verdiğimiz aidatlarla düşmanlarımızı güçlendirip beslemişiz sadece.

emin sami
emin sami
20 Temmuz 2012 10:25

bu videonun üzerine ben ne desem boş.gerekeni video anlatıyor.halen gidip bu derneğe üye olacak adamlar varmı acaba.

bayram
bayram
20 Temmuz 2012 10:16

ortada nasıl bir rant varsa kimse koltugu bırakmıyo olanda bizlere oluyor

peyami çakar
peyami çakar
20 Temmuz 2012 10:02

Dernek olsun da Benim Başkanlığım Altında olsun. Demokrasi İyidir AMA BİZ İKTİDAR OLURSAK Vs…
bizler uyumuşuz.Süreç tamamlanamadığı için yarım kalan birtakım işleri tamamlamaya çalışıyorlar arkadaşlar.meslekdaşın derdini tasasını değil sermayesi güçlü firmaların gelirlerini kasasını düşünenler derneği camiamıza hayırlı olsun.

osman
osman
20 Temmuz 2012 09:46

meslek daşlar ve sermaye daşlar ayrıldı millet birleşelim birlik olalımın peşinde bunlar bölünüp çogalalımın derdinde .,,,

mustafa yazıcı
mustafa yazıcı
20 Temmuz 2012 09:42

SONLU SONSUZLUK VE BİR TABAK AYVA REÇELİ tıpkı bir çocuk gibi yakın çevrelerin de bulduklarına tutunurlar DEĞİŞİKLİK istemez DEĞİŞİKLİKTEN rahatsız OLURLAR gözlerini kapatırlarsa ONLARI rahatsız eden GERÇEKLİĞİN ortadan kaybolacağına İNANIRLAR

miy optik
miy optik
20 Temmuz 2012 09:33

Hayırlı olsun herkes safını belli etsin.tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.Bizler meslektaşlarınızla birleşme derdindeyiz kimileride meşlektaşlarımızı bölme ve parçalama derdinde.Vatana millete hayırlı olsun.Beklenen bir olaydı zaten.Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.Meslektaşlarıma hayırlı ramazanlar dilerim.hayırlı işler………….

Namık Tan
Namık Tan
20 Temmuz 2012 09:11

Abdullah’ı sevenler derneği koysalarmış adını daha isabetli olacakmış!

Ve malesef Abdullah AYDIN, kökü dışarda grupların Truva atıymış..

YILMAZ
YILMAZ
20 Temmuz 2012 09:00

İSTEDİĞİ KADAR DERNEK KURSUN BU MESLEĞİN ŞUANKİ GİDİŞATINI BÜTÜN MESLEKTAŞLARIM GÖRDÜ MESLEĞİ NE HALE SOKTU ABDULLAH AYDIN BİZLERİ BÜYÜK ŞİRKETLERE PEŞKEH ÇEKEN ADAM VE YÖNETİMİNDEKİLERDİR. MESLEĞİNİ SEVEN İNSAN VE GELECEĞİNİ DÜŞÜNEN İNSAN GİDİPTE ÜYE OLMAZ ZATEN ……………………………
MESLEĞİ SATAN İNSANLAR BUNLAR
ÇOK KİŞİNİN AHINI ALDINIZ ..
DEVAM EDİN……………………

İHSAN
İHSAN
20 Temmuz 2012 08:06

durmak yok yola devam (yenilen pehlivan olayı )anlamadığım bu dernek işi ne iş kardeşim ısrarla adamlar dernek açıyor bilmediğimiz fırıldaklarlarmı var yoksa

Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Sevdandan Bulasın Sevdandan Bulasın

Biz ah etmeyi asırlar önce bıraktık. Bizim buranın insanları...

Optisyenlik mevzuatı hatırlatmaları Optisyenlik mevzuatı hatı...

Optisyenlik müessesesi açıp işletmek isteyenler, müessesenin...

Vefat ve başsağlığı Vefat ve başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine, Sevenlerine, C...

Şubat 2024 SGK Reçete bedelleri ödemesi Şubat 2024 SGK Reçete bed...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık ban...

Ehliyet reformu: Gönüllü öz değerlendirme işe yarayabilir mi? Ehliyet reformu: Gönüllü ...

Araştırmalar ve kazalar, 70 yaş ve üzeri kişilerin en azında...

Sağlık İstatistikleri yıllığı yayınlandı Sağlık İstatistikleri yıl...

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl hazırlanan Sağlık İstati...

Taklitlerine dikkat! Taklitlerine dikkat!

Konuşma dilindeki sahte veya kopya (kopya) terimleri, yasal ...

Sektörün gelişimi için bu anketi cevaplayın! Sektörün gelişimi için bu...

Sektörün güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek ve çözüm öneril...

Sektör istişare toplantısı Sektör istişare toplantıs...

Toplantıda, tıbbi cihaz sektörüne yönelik genel değerlendirm...

Kaçak gözlük operasyonu Kaçak gözlük operasyonu...

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bir yolcu otobüsünün bagajınd...

Magazin HABERLERİ
Web TV