a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Optisyeninsesi Mido da Türk Meslektaşları ile buluştu

11-12-13 Mart 2012 Tarihlerinde Milano’da düzenlenen, MIDO Uluslararası Optik, Optometri ve Oftalmoloji fuarında OPTİSYENİNSESİ DERGİSİ, olarak sektörümüzün duayenleri, başkanları, sektörümüzün tedarikçileri ile bir arada olmaktan büyük onur duyduk. Ülkemizi ve Sektörümüzü daha iyi anlatabilmek ve fuara gelen ziyaretçilere tanıtabilmek amacıyla, bir bölümünü İngilizce olarak çıkarttığımız “Mido”  Özel sayımızdan 1000 adet dergiyi ve fuar için özel […]

15 Mart 2012 - 2:46 'de eklendi ve 1358 kez görüntülendi. A+A-

Optisyeninsesi Mido da Türk Meslektaşları ile buluştu

11-12-13 Mart 2012 Tarihlerinde Milano’da düzenlenen, MIDO Uluslararası Optik, Optometri ve Oftalmoloji fuarında OPTİSYENİNSESİ DERGİSİ, olarak sektörümüzün duayenleri, başkanları, sektörümüzün tedarikçileri ile bir arada olmaktan büyük onur duyduk.

Ülkemizi ve Sektörümüzü daha iyi anlatabilmek ve fuara gelen ziyaretçilere tanıtabilmek amacıyla, bir bölümünü İngilizce olarak çıkarttığımız “Mido”  Özel sayımızdan 1000 adet dergiyi ve fuar için özel olarak hazırladığımız İngilizce broşürümüzün 5000 adedini fuar alanında dağıttık.

Standımızı ziyarete gelen değerli meslektaşlarımızın yanı sıra T.C. Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşemizi ağırladık ve kendisinin isteği üzerine Türkiye Optik Sektörü konusunda bilgi almak isteyenlere dağıtılması için Milano Ticaret Ateşeliğimize 20 adet dergi gönderdik.

Standımızı ziyarete gelen yabancı meslektaşlarımıza dergilerimizi, kartlarımızı, broşürlerimizi verdik. Türkiye optik sektörü ile ilgili öğrenmek isteyebilecekleri her konuda yardımcı olacağımızı, İhtiyaç duyabilecekleri her türlü  bilgiyi bizlerden her zaman alabileceklerini ilettik.

Mido, dünyadaki diğer optik dergileri ile iletişimlerimizi güçlendirdi.Fuar alanında birlikte bulunduğumuz, dünyanın değişik ülkelerinden gelmiş, Optik Sektörlerine hitap eden dergi yöneticileriyle tanıştık, haber paylaşımı konusunda anlaşmalar yaptık,

Bundan böyle, haber ağımız daha da genişlemiş olarak, çalışmalarımıza devam edecek, sizlere, en güncel   haberleri ve dünyadaki gelişmeleri günü gününe, dünya ile aynı zamanda aktarabileceğiz.

Bu yıl, 42 ncisi düzenlenen ve sektörün en önemli fuarlarından biri olan MIDO Uluslararası Optik, Optimetri ve Oftalmoloji Fuarı , optik ve gözlük sektörünün en büyüğü olan üreticileri, teknolojik yenilikleri, moda akımları ve yenilikçi ürünleri sektör mensupları ile buluşturdu.

Fuarda; 150.000 i aşkın gözlük, lens, kontaktlens ürünleri, sektörle ilgili makineler ve yedek parçaları, optik endüstrisindeki en son gelişmeler ve yeni teknolojiler, 2000 marka ve 2.000.000 ürün çeşidi sergilendi.

Gözlük modasında isim olmuş markalar ve tasarımcıların yeni ürünleri ile geleceğin modası olabilecek koleksiyonları, gözlük camları, çerçeveleri, kılıfları, kutuları, mikroskoplar, optik oftalmolojik lensler, çeşitli göz ve gözlük bakım ürünleri ve kimyasalları tanıtıldı.

Önümüzde ki Fuarlarda buluşmak dileklerimizle,

Saygılarımızla.

OptisyeninSesi Dergi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Gözlük! Gözlük!

Görmek ne kadar güzel bir duygu. Görebilme yeteneğine sahip olmak, etrafımızda ki güzellikleri görebilmek, görerek yaşayabilmek…...

SUT ve EK 3D Değişiklik Talebi SUT ve EK 3D Değişiklik Talebi

Türkiye Optik ve Optometrik Meslekler Derneği olarak optisyenlik müesseseleri adına Kurumunuzdan talep ettiğimiz SUT ve EK3D değişiklik...

Çocuklarda güneş gözlüğü kullanmalıdır Çocuklarda güneş gözlüğü kullanmalıdır...

ABD’de camı yüzde 100 UV filtreli olmasına rağmen çerçeve boyasında yüksek oranda kurşun içerdiği saptanan market gözlükleri piyasadan ...

Atık camlar yeniden ekonomiye kazandırılıyor Atık camlar yeniden ekonomiye kazandırıl...

Türkiye'de özellikle son yıllarda atağa geçen geri dönüşüm sektöründe kağıt ve plastiğin yanında atık camlar da değerlendiriliyor....

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(7 Yorum)
Abonelik
Bildir
guest
7 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Numan Hocaoglu
Numan Hocaoglu
10 yıl önce

Sevgili Orhan bey kardesim,

Şahsinizda tüm “Optisyenin Sesi” ekibini, yapmis oldugunuz bu güzel ve bir o kadarda başarili eylemden dolayi tebrik ediyorum. Zira bendenizde olayi bizzat yerinde müşahade edenlerdenim. Sektörün üçüncü şahislar nezdinde, sesinin daha da uzaklara ulaşmasini istiyorsak, tüm meslektaşlarımı bu derginin yaşamasına katkıya davet ediyorum.

Nice başarılara..

Numan Hocaoğlu

optisyeninsesi
optisyeninsesi
10 yıl önce
Yanıtla  Numan Hocaoglu

Numan Bey, Dergiye başladığımız ilk günden bu yana verdiğiniz yoğun desteğiniz için çok teşekkür ederim. İnanın bu dergiyi sektörün sesi yapabilmek için çok çalışıyoruz, bu sektörün daha iyi yerlerde olabilmesi için, tüm sektör mensuplarımız gibi bizlerde üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz. Sektörün güç ve kalitesini diğer sosyal gruplara yansıtmak adına tartışmasız geleneksel medyanın gücünü etkili bir şekilde kullanmaktan geçtiğine inanıyor ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil etme sorumluluğumuzu biliyoruz. “Sizlerle bu sektörde aynı çatı altında olmaktan son derece onurluyum, bunu öncelikle ifade etmek istiyorum.” Sektörümüzün kalkınmasında hepimizin görevleri var, ama özellikle bulunduğunuz kurumda, Sektörümüzün kalkınmasında… Read more »

Numan Hocaoglu
Numan Hocaoglu
10 yıl önce
Yanıtla  Numan Hocaoglu

Orhan bey, bu nazikane duygu ve düşüncelerinizden dolayı, tekrar teşekkürlerimi sunarım. Ancak bizler almış olduğumuz ve bize tevdi edilen vazifeleri, bulunmuş olduğumuz konumlarda en verimli şekilde temsil yetkimizi kullanmak için sadece biraz gayret gösteriyoruz. Bu görevler tabiiki destekle kaim olur. İnsanoğlu belirli bir evreden sonra “örnek almak yerine, ÖRNEK OLMASI” gerekir diye düşünenlerdenim. Her İKİ CİHAN saadeti için, yapmış olduğumuz her fiiliyatta siz gibi dostlarında destekleriyle, “ÖRNEK OLMAK” dilek ve temennilerimle…
Numan HOCAOĞLU

Yavuz PELİT -Optikart Ltd.Şti.
Yavuz PELİT -Optikart Ltd.Şti.
10 yıl önce

Orhan Bey ;
Bu kadar kısa sürede organize olmanızı ve gerçek anlamda ” optisyenin sesini ” ülke sınırlarının dışındada duyurmanızı tebrik ediyorum.Zamanla daha birçok başarıları kucaklayacağına eminim.Yolunuz açık olsun..!

optisyeninsesi
optisyeninsesi
10 yıl önce

Yavuz Bey,
Bu güzel,samimi, içten duygularınız için çok teşekkür ederim,
Saygı ve Sevgilerimle

Orhan KÜRELİ

Taylan KÜÇÜKER
Taylan KÜÇÜKER
10 yıl önce

Orhan bey sizin şahsınızda optisyenin sesinide tebrik ediyorum
Sanki Türkiye de bir fuar gibi Gurur duydum sizlerle,

Taylan KÜÇÜKER

optisyeninsesi
optisyeninsesi
10 yıl önce

Taylan Bey,
Çok teşekkür ederim, Sizlerin bizlere verdiği motivasyonlar, bizleri başarıya götürüyor.

Orhan KÜRELİ

Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Gözlük! Gözlük!

Görmek ne kadar güzel bir duygu. Görebilme yeteneğine sahip ...

SUT ve EK 3D Değişiklik Talebi SUT ve EK 3D Değişiklik T...

Türkiye Optik ve Optometrik Meslekler Derneği olarak optisye...

Çocuklarda güneş gözlüğü kullanmalıdır Çocuklarda güneş gözlüğü ...

ABD’de camı yüzde 100 UV filtreli olmasına rağmen çerçeve bo...

Atık camlar yeniden ekonomiye kazandırılıyor Atık camlar yeniden ekono...

Türkiye'de özellikle son yıllarda atağa geçen geri dönüşüm s...

Her Kurban, Lösemili Çocuklara Can! Her Kurban, Lösemili Çocu...

“O saçları dökülmüş, soluk yüzlü lösemili çocukları görünce ...

Koronavirüs vakaları arttı Koronavirüs vakaları artt...

Türkiye genelinde koronavirüs vakalarında kısıtlamaların tam...

Sağlık Alanında Reklam Yasağı ve Nedenleri Sağlık Alanında Reklam Ya...

Sağlık alanında reklamın neden yasak olduğunun yanıtı, rekla...

Gece görüşleri artık daha güvenli! Gece görüşleri artık daha...

Avustralyalı araştırmacılar, son derece hafif, ucuz ve seri ...

Güneş gözlüğünde zaman aşımına dikkat! Güneş gözlüğünde zaman aş...

Gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için güneş ...

İş yaptıkları şirketi satın aldılar İş yaptıkları şirketi sat...

Gazi, gözlük camlarının iç pazarda satışının yanı sıra Porte...

Magazin HABERLERİ
Web TV
7
0
Fikirlerinizi bekliyoruz. Lütfen yorum yapınx