a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Hollanda da bir meslektaşımız

Hollandalı mimar Alexander Nowotny Lahey’deki bir gözlükçü / gözlük firması için bir perakende alanı olarak tasarlanmış, Hollanda. bir aşama olarak mağaza. tasarım mağazası için heyecan verici ve deneysel yaklaşımlar geç olarak gözlükçüler de görülebilir Çok. Yeni Hofstede satış yeri gerekiyordu hem eğlenceli ve baştan çıkarıcı, yüksek sesle ve kaba olmadan tüm duyuları uyarmak zorunda kaldı. […]

12 Mart 2011 - 12:00 'de eklendi ve 2976 kez görüntülendi. A+A-

Hollanda da bir meslektaşımız

Hollandalı mimar Alexander Nowotny Lahey’deki bir gözlükçü / gözlük firması için bir perakende alanı olarak tasarlanmış, Hollanda. bir aşama olarak mağaza. tasarım mağazası için heyecan verici ve deneysel yaklaşımlar geç olarak gözlükçüler de görülebilir Çok. Yeni Hofstede satış yeri gerekiyordu hem eğlenceli ve baştan çıkarıcı, yüksek sesle ve kaba olmadan tüm duyuları uyarmak zorunda kaldı. Kavram monoton karşı somutlaştırmak zorunda kaldı, aşırı dolu vitrinler ve sonsuz görüntü raflar içinde. Hofstede vitrinler istisnasız kare gösteriyor, Vitrin de.

Ürünler benzersiz öğeleri olarak sunulmaktadır, müşterilerin kendilerini çünkü, tabii, benzersiz olmak istiyorum ve benzersiz bir şey satın almak. çerçevelerin çoğu uzakta kilitli ve müşteri ile kişisel danışmanlık için çıkarıldı. Self-servis sadece güneş gözlüğü için geçerlidir. Müşteri ve hizmet olmalı o bir “star” olan duygu verilecek.

İç bir parça tüm tasarlanmıştır. Uyumlu bir kompozisyon, a walk-heykel. Organik şekilli iç girerek üzerine bir çekim uygular ve oda üzerinden hafifçe müşteri taşıma, sanki. Hoş duygular ve dernekler sıcaklık ve güvenlik bir vücudun iç ile oluşturulan olmalıdır. Tüm taşıyıcı duvarlar ve tavan elemanları karşı karşıya kaplıdır. dükkanda her hareketi üzerine, kavisli bu büyüleyici kompozisyonun etkisi, eğimli, perspektif değişiklikleri gibi yükselen ve düşen hatları değişiklikler. Etkisi görsel ve oda büyütmek görünüşte kendi sınırları ortadan kaldırmak aynalar kullanılarak geliştirilmiştir, Duvarlar ve tavanlar.

Walk-heykel – Geçit vitrinler geçmiş mağaza üzerinden menderesler, onun tabii zemin çizgileri karşılık gelen, tavan ve aydınlatma tasarımı. Müşteri sezgisel alışveriş yoluyla hareket etmeliyiz. Vitrinleri aynı anda duvara entegre edilmiştir ve ayrıca aynalar. vitrin sunum Bazıları da taşımak.

mağaza tasarımı ve baskın unsur beyaz sıvalı yüzeylerin kombinasyonu ve güçlü taneli zebrano ahşap yüzeyler olduğu. Buna ek olarak, çelik, krom, Cam ve akrilik kullanıldı. Zemin beyaz ve siyah zemin doğal taştan, gümüş metalik etkisi bir katkı ile, Küçük ve orta gri görünüyor.

giriş alanında beyaz sıva çelik yüzeyler ile kombine edilmiştir. Burada açık güneş gözlüğü ekran konumlandırılmış, dürtü satın teşvik etmek için tasarlanmış. Orta-shop bölgesinde ve daha ‘samimi’ düşük. Danışma masaları burada yer alır. Bu alanda koyu mor ‘glamour kadife’ oluşan koruyucu ahşap tavan ve duvar kaplamaları ve duvar oval özellikleri. Mor deri, mor ve doğal sıcak LED aydınlatma artı rahatlatıcı bir salon müziği etkisini arttırmak. Dükkanın arka kısmı ikinci bir ortaya, açık taraflı zemin. Görüntüleri merdiven yapımı üzerine tahmin ediliyor. Her danışmanlık masası danışma görüşmelerinde dijital yardım sağlamak üzere bir kaide üzerinde küçük bir düz ekran ile donatılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ailedeki Göz Bozukluğu Çocuk İçin Risk Faktörü Ailedeki Göz Bozukluğu Çocuk İçin Risk F...

Çocuklar arasında yapılan araştırmada, vücut ağırlığı 20-24 kilogram aralığındaki öğrencilerin yüzde 13,5'inde kırma kusuru saptandı....

CEO’nun gözlük tercihi CEO’nun gözlük tercihi

Şık ve hafif tasarımları tercih eden liderler, günün optik teknolojisini de yakından takip ediyor. Hatta aralarında 30’dan fazla gözlüğ...

Amcaoğlu Amcaoğlu

Gözlük işin olursa bundan sonra burdasın’’deyip bana iş kazandırma....

Kış mevsiminde iyi görüş Kış mevsiminde iyi görüş

Ehliyet göz testi, minimum yüzde 70 görme keskinliği gerektirir. Kötü gören ve düzeltmeden kazaya neden olan herkes her durumda kısmen ...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Farkedilin
SON EKLENEN HABERLER
Ailedeki Göz Bozukluğu Çocuk İçin Risk Faktörü Ailedeki Göz Bozukluğu Ço...

Çocuklar arasında yapılan araştırmada, vücut ağırlığı 20-24 ...

CEO’nun gözlük tercihi CEO’nun gözlük terc...

Şık ve hafif tasarımları tercih eden liderler, günün optik t...

Amcaoğlu Amcaoğlu

Gözlük işin olursa bundan sonra burdasın’’deyip bana iş kaza...

Kış mevsiminde iyi görüş Kış mevsiminde iyi görüş...

Ehliyet göz testi, minimum yüzde 70 görme keskinliği gerekti...

Odak Noktası Odak Noktası

Hastaya daha kaliteli bir görüş için odaklara göre çerçeveye...

Gözlük kullanımının yetersiz olmasının sebepleri nelerdir? Gözlük kullanımının yeter...

Türkiye’de gözlük kullanım oranı ortalama yüzde 25-30 aralığ...

Yabancı yatırımların rekabet hukuku açısından incelenmesi Yabancı yatırımların reka...

Yerel firmaların kâr hadlerinin düşmesi ve piyasadan çekilme...

Apollo’nun CEO’luk görevini Nihat Aydın üstlenecek Apollo’nun CEO’luk görevi...

Apollo'nun Genel Müdürlük görevini 1 Şubat'tan itibaren Niha...

Hazır okuma gözlüklerinin satışı yasaktır Hazır okuma gözlüklerinin...

HAZIR OKUMA GÖZLÜKLERİ, SOSYETE PAZARI,CAMİ ÖNLERİ, İŞPORTA,...

Kamu Hastanesi Optisyen arıyor! Kamu Hastanesi Optisyen a...

Afyonkarahisar kamu hastanesi Optisyen alımı yapacak! ...

Magazin HABERLERİ
Web TV