a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Hollanda da bir meslektaşımız

Hollandalı mimar Alexander Nowotny Lahey’deki bir gözlükçü / gözlük firması için bir perakende alanı olarak tasarlanmış, Hollanda. bir aşama olarak mağaza. tasarım mağazası için heyecan verici ve deneysel yaklaşımlar geç olarak gözlükçüler de görülebilir Çok. Yeni Hofstede satış yeri gerekiyordu hem eğlenceli ve baştan çıkarıcı, yüksek sesle ve kaba olmadan tüm duyuları uyarmak zorunda kaldı. […]

12 Mart 2011 - 12:00 'de eklendi ve 2522 kez görüntülendi. A+A-

Hollanda da bir meslektaşımız

Hollandalı mimar Alexander Nowotny Lahey’deki bir gözlükçü / gözlük firması için bir perakende alanı olarak tasarlanmış, Hollanda. bir aşama olarak mağaza. tasarım mağazası için heyecan verici ve deneysel yaklaşımlar geç olarak gözlükçüler de görülebilir Çok. Yeni Hofstede satış yeri gerekiyordu hem eğlenceli ve baştan çıkarıcı, yüksek sesle ve kaba olmadan tüm duyuları uyarmak zorunda kaldı. Kavram monoton karşı somutlaştırmak zorunda kaldı, aşırı dolu vitrinler ve sonsuz görüntü raflar içinde. Hofstede vitrinler istisnasız kare gösteriyor, Vitrin de.

Ürünler benzersiz öğeleri olarak sunulmaktadır, müşterilerin kendilerini çünkü, tabii, benzersiz olmak istiyorum ve benzersiz bir şey satın almak. çerçevelerin çoğu uzakta kilitli ve müşteri ile kişisel danışmanlık için çıkarıldı. Self-servis sadece güneş gözlüğü için geçerlidir. Müşteri ve hizmet olmalı o bir “star” olan duygu verilecek.

İç bir parça tüm tasarlanmıştır. Uyumlu bir kompozisyon, a walk-heykel. Organik şekilli iç girerek üzerine bir çekim uygular ve oda üzerinden hafifçe müşteri taşıma, sanki. Hoş duygular ve dernekler sıcaklık ve güvenlik bir vücudun iç ile oluşturulan olmalıdır. Tüm taşıyıcı duvarlar ve tavan elemanları karşı karşıya kaplıdır. dükkanda her hareketi üzerine, kavisli bu büyüleyici kompozisyonun etkisi, eğimli, perspektif değişiklikleri gibi yükselen ve düşen hatları değişiklikler. Etkisi görsel ve oda büyütmek görünüşte kendi sınırları ortadan kaldırmak aynalar kullanılarak geliştirilmiştir, Duvarlar ve tavanlar.

Walk-heykel – Geçit vitrinler geçmiş mağaza üzerinden menderesler, onun tabii zemin çizgileri karşılık gelen, tavan ve aydınlatma tasarımı. Müşteri sezgisel alışveriş yoluyla hareket etmeliyiz. Vitrinleri aynı anda duvara entegre edilmiştir ve ayrıca aynalar. vitrin sunum Bazıları da taşımak.

mağaza tasarımı ve baskın unsur beyaz sıvalı yüzeylerin kombinasyonu ve güçlü taneli zebrano ahşap yüzeyler olduğu. Buna ek olarak, çelik, krom, Cam ve akrilik kullanıldı. Zemin beyaz ve siyah zemin doğal taştan, gümüş metalik etkisi bir katkı ile, Küçük ve orta gri görünüyor.

giriş alanında beyaz sıva çelik yüzeyler ile kombine edilmiştir. Burada açık güneş gözlüğü ekran konumlandırılmış, dürtü satın teşvik etmek için tasarlanmış. Orta-shop bölgesinde ve daha ‘samimi’ düşük. Danışma masaları burada yer alır. Bu alanda koyu mor ‘glamour kadife’ oluşan koruyucu ahşap tavan ve duvar kaplamaları ve duvar oval özellikleri. Mor deri, mor ve doğal sıcak LED aydınlatma artı rahatlatıcı bir salon müziği etkisini arttırmak. Dükkanın arka kısmı ikinci bir ortaya, açık taraflı zemin. Görüntüleri merdiven yapımı üzerine tahmin ediliyor. Her danışmanlık masası danışma görüşmelerinde dijital yardım sağlamak üzere bir kaide üzerinde küçük bir düz ekran ile donatılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İlk optik kadını! İlk optik kadını!

Tüm kariyeri boyunca, gözlük camı tasarımı alanındaki tek kadın bilim insanıydı. Şimdi, ölümünden kırk yıl sonra, Glancy yenilikçi çalı...

İTO Gözlükçülük meslek komitesinin talebi! İTO Gözlükçülük meslek komitesinin taleb...

Optik sektörü olarak pandemi sürecinden ekonomik anlamda da en fazla zarar gören sektörlerin başında yer almaktadır....

İTO Geleneksel Sektör Buluşması İTO Geleneksel Sektör Buluşması

İstanbul Ticaret Odası Gözlükçülük meslek komitesinin organize ettiği geleneksel sektör buluşma toplantısı 16 Ocak 2022 tarihinde Cemil...

Zodyak 2 – Kahveler hazır mı? Zodyak 2 – Kahveler hazır mı?

Haftaya terazi, akrep ve yay burcuyla devam ediyoruz! Belki sonra önemli birkaç kişinin de haritasına bakarız. Özellikle istenilen ünlü...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
İlk optik kadını! İlk optik kadını!

Tüm kariyeri boyunca, gözlük camı tasarımı alanındaki tek ka...

İTO Gözlükçülük meslek komitesinin talebi! İTO Gözlükçülük meslek ko...

Optik sektörü olarak pandemi sürecinden ekonomik anlamda da ...

Zodyak 2 – Kahveler hazır mı? Zodyak 2 – Kahveler hazır...

Haftaya terazi, akrep ve yay burcuyla devam ediyoruz! Belki ...

Müessese çalışanlarına eğitim semineri Müessese çalışanlarına eğ...

Pandemi gerekçesiyle ertelenen ATO Akademi Optisyenlik Müess...

SGK, 2021 Ekim Ayı Reçete Bedelleri Ödemesi SGK, 2021 Ekim Ayı Reçete...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık ban...

Atilla Karip davayı kazandı! Atilla Karip davayı kazan...

Anayasa Mahkemesi Kararı sonrası anılan kararı esas alarak y...

Meleklerin Cinsiyeti Meleklerin Cinsiyeti

Örgütlü toplum siyaset için de sermaye için de tehdittir, SE...

Lütfen tuzağa düşmeyelim Lütfen tuzağa düşmeyelim...

Bazı grup mağaza ve kişilerin aşağıdaki örnek dilekçeleri do...

Neden lazer olmamalı? Neden lazer olmamalı?

Göz hassas bir organdır, önce bozmayın, sonra lütfen dokunma...

Bu söyleşiyi kaçırmayın! Bu söyleşiyi kaçırmayın!...

Sektörümüzü 2022 yılında neler bekliyor? Birlik ne gibi çalı...

Magazin HABERLERİ
Web TV
0
Fikirlerinizi bekliyorum lütfen yorum yapınx
()
x