a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Göz hekimleri için yapılan duyuru

CIBA VlSlON’ın ana şirketi Novartis ile Alcon arasındaki birleşme sürecinin tamamlanarak, Alcon, CIBA VISION ve Novartis Ophtalmics’in güçlerini tek bir göz sağlığı kuruluşu olarak birleştirmeleri nedeniyle son derece mutluyuz. (Alcon, Novartis Birleşmesi Duyurusu ) Değerli Göz Hastalıkları Uzmanı, CIBA VlSlON’ın ana şirketi Novartis ile Alcon arasındaki birleşme sürecinin tamamlanarak, Alcon, CIBA VISION ve Novartis Ophtalmics’in […]

14 Nisan 2011 - 13:53 'de eklendi ve 2179 kez görüntülendi. A+A-

Göz hekimleri için yapılan duyuru

CIBA VlSlON’ın ana şirketi Novartis ile Alcon arasındaki birleşme sürecinin tamamlanarak, Alcon, CIBA VISION ve Novartis Ophtalmics’in güçlerini tek bir göz sağlığı kuruluşu olarak birleştirmeleri nedeniyle son derece mutluyuz.

(Alcon, Novartis Birleşmesi Duyurusu )

Değerli Göz Hastalıkları Uzmanı,

CIBA VlSlON’ın ana şirketi Novartis ile Alcon arasındaki birleşme sürecinin tamamlanarak, Alcon, CIBA VISION ve Novartis Ophtalmics’in güçlerini tek bir göz sağlığı kuruluşu olarak birleştirmeleri nedeniyle son derece mutluyuz.

Bu birleşme daha da iyi hizmetler sunmamızı, ürünlerimizi daha kolay ulaşılabilir hale getirmemizi ve yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı ulaştırmamızı sağlayacaktır. Birleşen kaynaklarımız ve büyüyen yapımız sayesinde uyguladığınız tedavilere daha fazla değer katıp hastaların daha yüksek oranda bu tedavilerden fayda görmesi mümkün olacak.

Operasyonlarımızın birleştirilmesi yılın ikinci yarısında hayata geçinceye kadar sizinle olan iletişimimizde herhangi bir değişiklik öngörmediğimizi ve ilgili Alcon ya da CIBA VISION tanıtım, satış ve teknik servis temsilcileriyle iletişiminizi devam ettirebileceğinizi lütfen unutmayınız.

Türkiye’deki yeni Alcon organizasyonunun Ülke Genel Müdür’ü olarak, bu vesileyle size kendimi tanıtmak isterim. 11 yıldır Novartis’te ve 5 aydır Alcon’da çalışmaktayım. CIBA VISION’ın Alcon’a katılmasıyla, sorumluluk alanım Cerrahi, İlaç ve Vision Care birimlerimizi kapsamaktadır. Çalışmalarımı her üç departmanın yönetimleriyle yakın bir işbirliği içerisinde sürdüreceğim:

 İlaç: Dr. Ege Bay
Cerrahi:  Hasan Selçuk Hangül
Vision Care:  Dr. Gökhan Güngör

Gösterdiğiniz güven ve iletişimin gelecek yıllarda da sürmesini yürekten dileriz. Konuyla ilgili sorularınız olduğunda cevaplamaktan mutluluk duyarız.En içten saygılarımla,

Dr. Emre ERAN
Genel Müdür
Alcon Türkiye

Cumhuriyet Cad. Acarlar Işmerkezi C Blok  Kat: 5 Kavacık-İstanbul
0216 425 68 70 Vision Care Müşteri Hizmetleri
(CIBA VISION)
0800 211 31 68, 0800 211 40 37 ,0212 211 99 24 ve 25

Saygıdeğer İş Ortağımız,

Novartis ve Alcon birleşmesinin sonuçlandığını ve bu birleşme ile beraber Alcon, CIBA VISION ve Novartis Ophthalmics şirketlerinin güçlerini ürün portföyü, pazara erişim yetkinliği ve yenilikçi ürün geliştirme alanlarında daha önce örneği olmayan şekilde birleştirdiklerini açıklamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu birleşmenin tamamlanması ile birlikte Novartis’in yeni kurulan Alcon Bölümü, size ve hastalarınıza Cerrahi, İlaç ve Vision Care alanında en geniş ürün portföyü sunmayı taahhüt eden bir şirket haline gelecektir.

Göz Sağlığı Alanında Yenilikçi Ürünlere Odaklanmak

Alcon’un göz sağlığı alanındaki liderliği, uzun ve titiz araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucunda farklı teknolojiler ile geliştirilmiş ilaç ve cerrahi ürünler ve kontak lens bakım ürünleri dahil olmak üzere reçetesiz oftalmik ürünlere dayanmaktadır. CIBA VISION’ın Alcon bünyesine katılması Alcon’un mevcut portföyüne kapsamlı bir kontak lens ve lens bakım ürünleri portföyü katacaktır. Buna ek olarak Novartis oftalmik ürün grubu da ilaç ürün seçeneklerimizi zenginleştirecektir. Bu birleşme sayesinde Alcon, akut ve kronik göz hastalıkları bulunan hastalara ve cerrahi prosedürlerle tedavi edilen yaşam boyu karşılaşılabilecek rahatsızlıklara yönelik tam bir ürün portföyü ile birlikte refraktif hataların düzeltilmesine yönelik çeşitli çözümler de sunmaktadır.

Göz sağlığı alanında hastalarına yeni tedavi imkanları yaratmak için Alcon, araştırma ve geliştirme çalışmalarına en yüksek kurumsal yatırımı yapmayı taahhüt etmektedir. Göz sağlığı alanında araştırma ve yeni ürün geliştirme amaçlı olarak önümüzdeki beş yıl içinde Ar-Ge faaliyetlerine yaklaşık 4 milyar Dolarlık bir yatırım yapmayı planlıyoruz. Özellikle, göz sağlığı alanında yeni ürün araştırmalarını hızlandırmak için Novartis Biyomedikal Araştırma Enstitüsü (NIBR) ile birlikte çalışacağımız için büyük heyecan duyuyorum.

Hizmet Devamlılığı

Müşterilerimizle ve sizinle olan ilişkimizin geliştirilmesinde devamlılığın sağlanması gelecekteki başarımız açısından kritik bir önem taşımaktadır. Faaliyetlerimizi yeni Alcon Bölümü altında birleştirirken geçiş sürecinin siz, kurumunuz ve müşterileriniz için mümkün olduğu kadar sorunsuz yaşanması için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz.

Tanıtım temsilcilerimiz ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir. Sipariş ve müşteri hizmet sistemleri aynı kalacağından dolayı kısa vadede herhangi bir değişiklik beklenmemektedir. Bu yılın ikinci yarısında güçlerimizi birleştirmenin faydalarını ve birleşmenin katkılarını görmeye başlamanızı sağlayacak şekilde ticari yapımızın tamamen işlevsel bir hale gelmesini öngörüyoruz. Yerel tanıtım ve yönetim ekibimiz, entegrasyonun operasyonel alanda meydana getirebileceği değişiklikleri iletmek üzere sizinle doğrudan irtibat halinde olacaktır.

Geleneğin Üzerine Yeni bir Gelecek İnşa Etmek

Bu birleşme ile birlikte Alcon’un tarihinde yeni bir sayfa açılıyor. Göz sağlığı alanındaki müşteri ve hasta odaklı geleneğimizi daha da geliştiriyoruz. Göz sağlığı camiası ile olan iş ortaklığımız faaliyetlerimizin temelini oluşturmaya devam edecek ve insanların daha iyi görebilmesine yardım ederek hayat kalitesini artırmaya olan tutkumuzda ortak misyonumuz olarak kalacaktır.

Bize duyduğunuz güvene teşekkür ederiz. Birlikte daha güçlü hale gelmiş tek bir organizasyon olarak güveninize layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Alcon’un dünya genelindeki 22.000 çalışanı adına, önümüzdeki yıllarda size ve hastalarınıza daha da fazla değer katan tedavilerimiz ile iş ortaklığımızı sürdürmeyi heyecanla bekliyoruz.
 
En içten saygılarımla,

Kevin Buehler
Alcon Başkanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Avrupa Komisyonu anket çalışması Avrupa Komisyonu anket çalışması

AB pazarında tıbbi cihazların bulunabilirliğinin izlenmesini destekleyen bir çalışma başlatılmıştır....

Dostluk Dostluk

Herşeyi sınırsızca paylaşabildiğiniz bir dost, yola birlikte çıkacak denli güven duyduğunuz bir arkadaş, size her zaman huzur verecek b...

OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebilir, 7/24 Erişim, İndir & Oku....

Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetimi devraldı Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetim...

Benedikt Hoffmann, Alcon'un yeni Vision Care Avrupa Ticari Operasyonlar Başkanı olacak. Jan Thore Foehrenbach ise Vision Care Franchise...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(1 Yorum)
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
S.Levent Peker
S.Levent Peker
22 Haziran 2011 16:45

19 mart 2011 tarihinde yapılan muayene sonucu sağ gözümde H26.8 Kataraktlar diğer tanımlanmış tanısı konulmuş ve 03Mart 2011 tarihinde sağ gözüme Fakoemüsüfikasyon yöntemiyle katarakt ameliyatı yapılıp 17.0 dioptri ile Alcon Marka Restor göz içi merceği yerleştirilmiştir. Mercek ile ilgili şu bilgiler verilmiştir. Model SN6AD1 Pover 17.0D +3.00add Length(0t)13.0mm optic (0B) 6.0mm SN:10982199 049 Operasyondan önce yapılan görüşmelerde bana verilen bilgilere göre uzak yakın ve orta mesafelerde artık gözlüğe gerek olmadığı söylenip ücret farkı alınmış ve başarılı bir operasyon geçirdiğim söylenmiş idi. Aradan geçen bu kadar zaman içinde net bir görme (uzak , yakın ,orta)sağlanamamıştır Bunun sebebi olarakta daha zamanın olduğu… Read more »

Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Avrupa Komisyonu anket çalışması Avrupa Komisyonu anket ça...

AB pazarında tıbbi cihazların bulunabilirliğinin izlenmesini...

Dostluk Dostluk

Herşeyi sınırsızca paylaşabildiğiniz bir dost, yola birlikte...

OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 1...

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebi...

Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetimi devraldı Benedikt Hoffmann Alcon&#...

Benedikt Hoffmann, Alcon'un yeni Vision Care Avrupa Ticari O...

Hasta bilgilerini paylaşmayın! Hasta bilgilerini paylaşm...

Aynı durum gözlükçüler içinde geçerlidir. Hasta verilerini p...

Aracınız kışa hazır, Gözleriniz de hazır mı? Aracınız kışa hazır, Gözl...

Sonbaharda çoğu insan arabasını yeniler ve daha çok güvenliğ...

Fatura/ Reçete teslim süresinin uzatılması Fatura/ Reçete teslim sür...

19 Kasım 2023 tarihinde yaşanan yağışlar sonucunda meydana g...

Türkiye Göz Sağlığı Araştırması Türkiye Göz Sağlığı Araşt...

Türkiye’de Optik Sektörü AB ülkelerine göre çok daha farklı ...

Afet bölgesinde yapılacak uygulamalar Afet bölgesinde yapılacak...

Depreme bağlı olumsuz etkilerin Adıyaman, Hatay, Kahramanmar...

Miyopluğun asıl sorumlusu bilgisayar ekranları Miyopluğun asıl sorumlusu...

Batı Avustralya'da yapılan bir araştırma miyopluğun asıl sor...

Magazin HABERLERİ
Web TV