a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Benzersiz bir işbirliği!

Optik cam tasarımı ve üretimi konusunda dünyanın önde gelen firmalarından Shamir Optical Industry ve Alpine F1 Takım’ının optik performans ortağı olarak yenilikçi bir iş birliğine adım attığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

09 Temmuz 2021 - 10:02 'de eklendi ve 15547 kez görüntülendi. A+A-

Benzersiz bir işbirliği!

SHAMIR ve ALPINE F1® Takım’ı benzersiz bir iş birliğine imza atıyor!

FUSE France (Omnicom Media grubunun Spor pazarlama ajansı) tarafından başlatılan bu iş birliği, Alpine F1 Takımı’nın her üyesinin görüş kalitesini ve güvenliğini, bunların sonucu olarak da genel performanslarını artırmayı amaçlıyor.

Bu iş birliği Shamir ve Alpine’nin, lider teknolojiler, inovasyon, yüksek performans, hız, hassasiyet, güvenlik ve mükemmel ekip çalışması konusundaki ortak değerlerinin doğal bir ifadesidir.

Shamir-Alpine F1 Takımı ortaklığı ile Formula 1’deki görüş performansını geliştirme konusunda ilk laboratuvar kurulacak ve bu laboratuvar Alpine F1 Takım’ı ve Alpine Akademi sürücülerinin yanı sıra pit ekibi, pitteki yöneticiler ve mühendisler (pit duvarı) ve Alpine F1 Takımı’nın Enstone ve Viry-Châtillon’daki üslerindeki çalışanlar için yüksek performanslı oftalmik değerlendirmeler sunulacaktır.

Ortak bir girişim ile araştırma ve geliştirme çalışmaları gerçekleştirecek olan Alpine ve Shamir mühendisleri diğer yeniliklerin yanı sıra görüşe odaklanarak daha az göz kamaşması sağlayan gözlükler, pit ekibi kaskları için renkli vizörler ve buğu önleyici gözlük camları da dahil olmak üzere yarış ve güvenlik performansını iyileştiren yeni teknolojileri araştıracaklardır.

Alpine F1 Takımı pist ekibi ile birlikte Viry-Chatillon – Fransa ve Enstone ve Birleşik Krallık’taki iki genel merkezde çalışanlar da dahil olmak üzere Shamir’in iyileştirilmiş görüş performansını hedefleyen en gelişmiş güvenlik ekipmanları ve gözlük camlarıyla donatılacak; hassas doğruluktaki oftalmik kontrollerden faydalanacaklardır. Shamir logosu, teknik iş ortağı olarak teknisyen kaskları, garaj kapıları gibi Alpine F1 Takımı ekipmanlarında yer alacaktır.

Alpine Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Cédric Journel: “Shamir’in aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz. Görsel mükemmellik, bizim sporumuzda bugüne kadar çok fazla araştırılmamış bir alan. Optik cam sektörü lideri Shamir ile birlikte görsel araçlar ve süreçler aracılığıyla performansı artıracak yeni yollar keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz. Shamir de, Alpine F1 gibi sürekli iyileştirme çabası taşıyor. Başlangıçta ekibimize katkı sağlayacak ama aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere de yardımcı olacak birçok yaratıcı ve yenilikçi yeni teknoloji üzerinde iş birliği yapılacak çok büyük bir alan var.”

Alpine Stratejik Ortaklıklar Direktörü Antoine Magnan: “Shamir’i optik performans iş ortağımız olarak tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Ticari stratejimizin temellerinden biri, yeni çözümler üretmek için sınıfının en iyisi markalarla bir araya gelmektir. Formula 1, markalara teknolojilerinin sınırlarını zorlamaları ve Alpine F1 Takımı’nın performansını artıracak ve gerçek dünyada tüketicilere de uygulanabilecek yeni süreçler ve ürünler geliştirmeleri için benzersiz bir laboratuvar sunuyor. Formula 1’de henüz analiz edilmemiş bir alan olan insan performansını keşfetme potansiyeline sahip heyecan verici bir ortaklık.”

Alpine F1 Takım’ı Yarış Direktörü Davide Brivio: “Formula 1’de mükemmellik, her alanın, her bir kişinin mükemmelliğinden doğar ve performans açısından önemli bir ayrıştırıcı olarak görüş kalitesi genellikle göz ardı edilir. Kayak ve ralli gibi pek çok farklı spor dalında da gördük ki, bir kişinin gözü kamaşmadan, bulanıklık ve parlamadan rahatsız olmadan tam olarak odaklanabilmesi, daha iyi performans göstermesine olanak tanıyor. Shamir, birinci sınıf yenilikçi oftalmik teknolojiler geliştiriyor ve birçok farklı yolu onlarla birlikte keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Omnicom Media Group Fransa Genel Müdürü Bertrand Nadeau: “Shamir’i, Alpine F1 takımının yeni ortağı olarak aramızda görmekten gurur duyuyoruz. Onlara sunduğumuz yeni araçlar ve ortaklar ile ekibin performansına katkıda bulunmak, bizim için Renault Alliance ile sürekli şekilde her gün yaptığımız işin doğal bir uzantısı gibi geliyor.”

Shamir İcra Kurulu Başkanı Yagen Moshe: “Bu harika markayla ortak olmaktan gurur duyuyoruz ve uzmanlığımızı Alpine F1 takımının performansını desteklemek için kullanacak olmaktan mutluyuz. Ortaklığımızın, Shamir’in inovasyon tutkusunu ifade etmesine, benzersiz ve lider ürünler geliştirmeye devam etmesine olanak sağlayacağına inanıyoruz. En iyi performans sporlarından birinde lider bir ekiple yaptığımız bu harika bir iş birliği, bizim için Shamir’in ‘Görüşü geliştirerek yaşam kalitesini iyileştirmek’ misyonunu daha ileriye taşıma konusunda büyük bir fırsatı temsil ediyor.”

Shamir Baş Teknoloji Sorumlusu Zohar Katzman: “Efsanevi bir marka olan Alpine F1 takımıyla çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık, hayal gücümüzü ve yenilik tutkumuzu harekete geçiriyor. Mükemmellik, doğruluk, yüksek performans, güvenlik ve daha fazlası da dahil olmak üzere benzer bir vizyonu ve değerleri paylaşıyoruz. Odak noktamız ve misyonumuz, her koşulda mükemmel görüşe ulaşmak, kişisel görüş çözümlerini Alpine F1 ortaklarımıza uyarlamak ve takım performansını ve güvenliğini artırmak olacaktır. F1’in zorlukları, olağanüstü koşulları ve ihtiyaçları bizi daha iyi görüş çözümleri geliştirmeye yönlendirecek.”

İLANDIR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Oğlumun aklına uyup gözlükçü açtık! Oğlumun aklına uyup gözlükçü açtık!...

Bu dükkan hızlı bir şekilde her şeyi yutacak kadar büyük bir kara deliktir. Ben bu mesajı çoktan aldım ama yine oğluma ve hanıma laf an...

Ankara Ticaret Odası seçimlerinde adayız Ankara Ticaret Odası seçimlerinde adayız...

Kamu sektörü ile özel sektör arasında köprü olan bu odalar, asli görevleri olan üyelerinin gelişmesine katkı sunarken ürettikleri proje...

Ağustos ayı katılım payı ödemesi Ağustos ayı katılım payı ödemesi

Ağustos ayına ait optik katılım payı fatura bedelleri çalıştığınız banka hesaplarınıza gönderilmesi planlanmaktadır....

Komitelerle başardık Komitelerle başardık

İTO’nun sektör temsilcilerinin buluştuğu müşterek toplantıda konuşan Başkan Şekib Avdagiç, 2018’den bu yana Meslek Komiteleri tarafında...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Oğlumun aklına uyup gözlükçü açtık! Oğlumun aklına uyup gözlü...

Bu dükkan hızlı bir şekilde her şeyi yutacak kadar büyük bir...

Ankara Ticaret Odası seçimlerinde adayız Ankara Ticaret Odası seçi...

Kamu sektörü ile özel sektör arasında köprü olan bu odalar, ...

Ağustos ayı katılım payı ödemesi Ağustos ayı katılım payı ...

Ağustos ayına ait optik katılım payı fatura bedelleri çalışt...

Komitelerle başardık Komitelerle başardık

İTO’nun sektör temsilcilerinin buluştuğu müşterek toplantıda...

Çocukları ve gençleri bekleyen tehlike: Körlük Çocukları ve gençleri bek...

Hollandalı uzmanlara göre, yakın gelecekte çocuk ve gençler ...

Ek Yerleştirmeler Sonrası Optisyenlik Programları Ek Yerleştirmeler Sonrası...

Ek yerleştirme sonuçları incelendiğinde, boşta kalan 1050 ko...

Gözlerinizi ovuşturunca daha net görüyorsanız dikkat! Gözlerinizi ovuşturunca d...

Gözlerinizi ovuşturduğunuzda ya da göz kapaklarınıza dokunup...

Antik Çağdan, Günümüze Gözlük Antik Çağdan, Günümüze Gö...

Yüzyıllardır insanlarda görme kusuru olmuştur. 13. Yüzyılda ...

İŞKUR – Staj Portalı Yayında İŞKUR – Staj Portalı Yayı...

Lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerimize s...

Mesleki Sorunlarımız, Müşterek toplantıda ele alındı Mesleki Sorunlarımız, Müş...

20. dönemin son ortak toplantısı 20 Eylül 2022 tarihinde İTO...

Magazin HABERLERİ
Web TV