Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
br/>
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

‘Opti’ 2020 için hazırlanıyor!

Yaklaşık 60.000 metrekare. Bir önceki yılda olduğu gibi, opti 2020, Münih Ticaret Fuarı Merkezinde altı salonda, C1 ila C6 arası gerçekleşecektir.

22 Ağustos 2019 - 1:50 'de eklendi ve 2348 kez görüntülendi. A+A-

‘Opti’ 2020 için hazırlanıyor!

(Münih) – Münih Sergi Merkezinde 10-12 Ocak, 2020 ve 60.000 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek olan Opti fuarının ziyaretçiler için bilet rezervleri resmi olarak yakında başlıyor.

Başlangıçta Ağustos ortası için planlanan ancak bazı sebeplerden dolayı bilet teminleri Ağustos ayının sonunda başlayacak.

Opti proje yöneticisi Bettina Reiter, Opti 2020’nin SSS bölümündeki cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Kayıt durumu nasıl?

Bettina Reiter, opti proje yöneticisi (Resim: GHM)

Bettina Reiter: Şu an alanın yüzde 90’ından fazlası rezervli. Bu bizim için çok iyi. Bu nedenle Opti 2020, bir önceki yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde üç daha yüksek bir grafiğe sahip. Yine de kayıt olmak isteyen herkes, tabii ki, Opti ye katılma şansına sahiptir. Ama Opti’nin hashtagleriyle söylemek gerekirse: # tesadüf yok, #herseyplanli.

Yeni katılımcı kimler var?
Thomas Sabo, Delirious, Kreuzberg Children, Miga Eyewear ve Accrue gibi firmaların katılımları heyecan veriyor. Her zaman olduğu gibi, gelecek vaat eden yeni üyeler, bazıları ilk defa bir ticaret fuarında ilk kez görünecek. Ayrıca C4 – C6 Salonlarındaki optik firmaları, teknik alanda, 2020’de prömiyerini kutlayan yüksek gerilimli şirketler var. Ancak, Münih’te sergilenen yeni katılımcılar için değil, aynı zamanda mevcut sergileyenler, ziyaretçiler için sabırsızlanıyoruz. Özellikle dikkat çekici bulduğum şey: Opti 2020’nin cam, makine ve cam üretim süreçleri için kendi salonları var.

Fuara katılmayan şirketler var mı?
Tabii ki, opti’de sergilenmeyen ya da genellikle fuarlara gitmeyen şirketler var. Kayıtlar ve iptaller de ticaret fuarı işinin bir parçasıdır. Bu kararlara saygı duyuyor ve ziyaretçilerle birlikte ancak bir yıllık bir aradan sonra şirketler geri döndüğünde daha fazlasını bekliyoruz. Genelde katılımcılar, gösterinin önemi ile ilgisi olmayan kurumsal kararlardır. Opti, şirketlere kendilerini, yurt dışından ve yurt içinden heyecanla bekleyen fuarı 28.000’e yakın profesyonel ziyaretçisine sunmak için harika bir ortam sunuyor. Ancak bu ortama girmeleri şirketlere kalmış.Bu sefer fuar alanı büyüklüğü ne kadardır?

Yaklaşık 60.000 metrekare. Bir önceki yılda olduğu gibi, opti 2020, Münih Ticaret Fuarı Merkezinde altı salonda, C1 ila C6 arası gerçekleşecek. Yılın başında ziyaretçiler sektörün sunduğu tüm yenilikleri göreceklerdir: gözlükler, kontakt lensler, gözlük çerçeveleri, az görme, makineler, hammaddeler, işitme ve akustik donanımlar, mağaza donanımları, BT çözümleri ve aksesuarları. Ayrıca, opti Kampüsü ve opti Forumu ile ileri eğitim ve bilgi transferi alanı bulunmaktadır.

Ziyaretçileri kaç katılımcı beklecek?
Hala planlamadayız. Tabii ki, şirketler hala kaydolabilirler, çünkü seçili alanlarda sergileme fırsatları hala vardır ve opti’yi tercih eden diğer şirketleri bekliyoruz. Halen opti 2020’de yaklaşık 630 katılımcı bekliyoruz.

Yeni kuzey-doğu girişi ne amaçla yapılmıştır?
Kuzey-doğu girişi, doğudaki sergi salonlarına doğrudan erişim sunar ve ilk defa 2019’da açılmıştır. Ziyaretçi akışlarının eşit dağılımını kolaylaştırmak için bunu düşündük. Metrodan gelen servis otobüsleri, “Messestadt West” ve “Messestadt Ost” duraklarının yanı sıra kuzeydoğu girişindeki havaalanı servisleri için duraklardan biri. Arabayla gelenler için doğrudan C6 salonuna bitişik yeni park yerleri, bu alanın iki katından fazla olacaktır. Salon C6’ya uzanan yeni giriş, bir salon ve bilgi noktaları ile Kuzey-Doğu Girişine değer katıyoruz.

Ticaret fuarları çok uzun vadeli bir iştir, çünkü her zaman gelecek yıllar için planlanması gerekir. Opti’nin katılımcılara güvenlik planlama, son teknoloji ürünü arazi ve normal birinci sınıf hizmet sunması önemlidir ve elbette yılın başında Ocak ayında gerçekleşmeye devam edecektir. Doğal olarak, ekibimiz şu anda Münih’te opti 2020’ye odaklanıyor. Sonuçta, burada da yapacak çok şey var.

Ağustos ayının sonundan itibaren, ziyaretçiler opti biletlerini çevrimiçi olarak www.opti.de/tickets adresinden sipariş edebilir.

Kaynak: opti / GHM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Utanın diyorum! Utanın diyorum!

Bugüne kadar herhangi bir yüz kızartıcı suçum olmadığı gibi meslektaşlarımla hep saygı ve sevgi çerçevesinde ilişkilerimi yürütmüşümdür...

Tıbbi Hizmetlerin Kötü Uygulanmasından Doğan Sorumluluk Kanun Teklifi Tıbbi Hizmetlerin Kötü Uygulanmasından D...

Kanun Teklifi Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Sefer Aycan tarafından verildi....

Göz Anatomisi/ Doç. Dr. İbrahim Şahbaz Göz Anatomisi/ Doç. Dr. İbrahim Şahbaz...

Her biri kendi konusunda uzman, eğitim camiamızın ve sektörümüzün seçkin isimlerinin bilgi ve birikimlerini aktaracağı eğitim programım...

La’Bella Kontakt Lensleri La’Bella Kontakt Lensleri

Gözlerde doğallığın ve konforun en büyük temsilcisi olan La’Bella renkli lensleri iddiasını sürdürmeye devam ediyor......

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Utanın diyorum! Utanın diyorum!

Bugüne kadar herhangi bir yüz kızartıcı suçum olmadığı gibi ...

Tıbbi Hizmetlerin Kötü Uygulanmasından Doğan Sorumluluk Kanun Teklifi Tıbbi Hizmetlerin Kötü Uy...

Kanun Teklifi Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Sefer Aycan t...

La’Bella Kontakt Lensleri La’Bella Kontakt Lensleri...

Gözlerde doğallığın ve konforun en büyük temsilcisi olan La’...

Sağlık sektörü 2020’de küçülmeyi bekliyor Sağlık sektörü 2020’de kü...

Anket katılımcılarının %46’sı tedbirlerin devam ederek 2020 ...

Covid-19’la mücadelede bölgesel yasaklar başlıyor! Covid-19’la mücadel...

İl, ilçe, mahalle, köy bazında risk durumuna göre karantina ...

Bakanlıkta TİTCK’ya yeni atama: 2 hafta önce atananın yerine yeni atama! Bakanlıkta TİTCK’ya...

Sağlık Bakanlığında görev değişimi: TİTCK Başkanlığına 15 gü...

Optisyenlik Müesseseleri Denetlenmesi Optisyenlik Müesseseleri ...

2020 yılı ikinci yarıyıl olağan ( rutin ) denetlemelerin yıl...

Optisyenlik Üzerine… Optisyenlik Üzerine…

Cisimlerden yansıyan ışınları bir takım fiziksel işlemlerden...

Korona virüse karşı maske yetmez, gözlük de takın! Korona virüse karşı maske...

Dünyada ve ABD’de pandemi döneminin önemli isimlerinden olan...

Optisyenlik DGS geçiş bölümleri 2020 Optisyenlik DGS geçiş böl...

2 yıllık meslek yüksekokulu eğitimlerini 4 yıllık lisans pro...

Magazin HABERLERİ
Web TV
Daha fazla Etkinlik, Haberler
ABD’li dev Türkiye’ye hızlı girdi

Uzun zamandır Türk pazarında satış yapan ABD’nin en önemli sağlık şirketlerinden Cooper Companies, Medek Medikal’in tamamını satın almak için görüşmelere...

Kapat