Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz.

09 Kasım 2018 - 13:37 'de eklendi ve 2714 kez görüntülendi. A+A-

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir.

Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar. Ülkemizin değişik bölgelerinde, illerinde meslektaşlarımız, toplumun göz sağlığı için hizmet veriyor.

Bu meslektaşlarımızdan bir tanesi de Bursa da Melek Optik. Sizlere tanıtmak istedik.Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile Melek Yılmaz tarafından 2014 yılında açılan Melek Optik sektörde başarılı çalışmaları ve farklı hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

2003 Yılında sektöre adım atan Melek Hanım, o tarihten günümüze gelişime açık yapısıyla daha iyi hizmet için optisyenlik eğitimi alıyor. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Yılmaz, mesleki ilerlemesindeki hızlı yükseliş ile geçmiş yıllarda kurumsal markalarda yöneticilik yapmış.

Daha sonra buralardaki bilgi birikimleri ışığında kendi markalarını yaratarak Melek Optik olarak hizmete başlamış.
Her iş kolunda olduğu gibi sağlık sektöründe de gündemi iyi takip etmeli ve gelişmelerden sürekli haberdar olmalısınız. Her geçen gün yeni bir sistem, yeni bir ürün ya da yeni bir tekniğin değişmesi nedeniyle markalar sürekli kendini geliştirmek durumunda kalıyor. Bu bilinçle hizmet kalitesini üst seviyelere taşıyan Melek Hanım; “Kurumsal altyapım ile sektöre farklılıkları nasıl getirmeliyim? Müşteriye en doğruyu, en olması gerekeni nasıl anlatmalıyım? Gibi sorular ile Melek Optik markamızda hizmet veriyorum.

Her konuda olduğu gibi mesleğimde de en büyük destekçim olan eşim Koray Bey ile sürekli işimizi ve kendimizi geliştirmek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışıyoruz. Gelişime açık olmanızın zaruri olduğu optikte her sektörde olduğu gibi yanlış bilgilendirmeler ya da eksik anlatım müşterilerimize sorunlar yaşatabiliyor. Hatta yanlış yönlendirmeler gözlerdeki rahatsızlıkların artmasını da tetikleyebiliyor. Biz her zaman rakamdan önce en doğru seçeneğin hangisi olduğunu araştırıyor ve ona göre alternatifli seçenekler sunuyoruz.

Çünkü işimizi çok severek yapan bir çiftiz. Her gözlükte bir müşteri değil bir dost kazanma hedefiyle yaklaşım gösteriyoruz. Mesleğe ilk adım attığım dönemden günümüze halen bizlere gelen müşterilerimiz var. Bu da bizi çok memnun ediyor.” diyerek Melek Optik markasının farkını yansıtıyor.

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir. Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar.

Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile bir markayı sizlere tanıtalım istedik;ek Optik Birçok işlemi kendi bünyesinde, son sistem makine parkurunda hazırlayan Melek Yılmaz, işin teknik detaylarının önemine de vurgu yapıyor. Güneş gözlüğünde ve optik gözlüklerde alternatifli markalar ile müşterilerinin kesesine göre çözümler üreten Melek Hanım, rakamsal skalada da en rasyonel anlatımı müşterilerine sunuyor.

Melek Optik, Bugatti, Tom Ford, Italia Indepentdeny, Vogve, Ana Hickmann, Dunlop, Armani, Elegans, Converse, Slazenger ve Super Step gibi birçok markanın ürünlerinin temsilciliğini yapıyor.

4 Yıllık başarılı bir geçmişle günümüze gelen markada en büyük hedef zaman içerisinde Bursa’nın farklı lokasyonlarında şubeler açmak. Öncelikle Özlüce ve Balat mevkiilerinde şubeleşmek istediklerini belirten Melek Hanım bu hayali ile daha yaygın kitlelere Melek Optik hizmet farkını yansıtmak istediklerini belirtiyor.Gözlüğe mi ihtiyacınız var? Ya da danışmak istediğiniz sorularınız mı bulunuyor? Korupark civarına yolunuz mutlaka düşmeli ve Melek Optik’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Haftalık çalışma saati ve yemek molası Haftalık çalışma saati ve yemek molası...

Özel sektörde görev alanlar için haftalık olarak belirlenen çalışma saatleri, özel durumlarda farklılık gösterebilir. Peki haftalık çal...

Ön lisans mezunu Teknisyenlik Unvan Değişikliği Sınavına Girebilir mi? Ön lisans mezunu Teknisyenlik Unvan Deği...

Erzurum 1. İdare Mahkemesinin 2017/2020 Esas Nolu, 2018/614 Karar Nolu Kararına göre unvan değişikliği başvurusunda üst öğrenimle ilgil...

Suriyelilere bedava sağlık hizmeti bitiyor Suriyelilere bedava sağlık hizmeti bitiy...

Türkiye'de tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanan Suriyeli sığınmacılar için yeni eylem planı devrede. ...

Balıkesir’de hortum gözlükçüyü vurdu Balıkesir’de hortum gözlükçüyü vur...

11 Temmuz Perşembe günü etkili olan sağanak ve hortumun Cumhuriyet Meydanındaki gözlükçü de yol açtığı hasar, iş yerinin güvenlik kamer...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

.. Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Haftalık çalışma saati ve yemek molası Haftalık çalışma saati ve...

Özel sektörde görev alanlar için haftalık olarak belirlenen ...

Ön lisans mezunu Teknisyenlik Unvan Değişikliği Sınavına Girebilir mi? Ön lisans mezunu Teknisye...

Erzurum 1. İdare Mahkemesinin 2017/2020 Esas Nolu, 2018/614 ...

Suriyelilere bedava sağlık hizmeti bitiyor Suriyelilere bedava sağlı...

Türkiye'de tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanan Sur...

Balıkesir’de hortum gözlükçüyü vurdu Balıkesir’de hortum...

11 Temmuz Perşembe günü etkili olan sağanak ve hortumun Cumh...

Almanya’da Sağlık Harcamaları Cep Yakıyor Almanya’da Sağlık H...

Diş tedavisi, gözlük ve özellikle de ilaç masraflarında sigo...

Gözlük mü? Gözlük mü?

Gece, kendi içinde sükuneti barındırır. Gündüzün bütün karma...

Kamuoyuna Duyuru Kamuoyuna Duyuru

Belirlenen illerde oda listesi oluşturacak meslektaşların en...

Zorunlu Açıklama! Zorunlu Açıklama!

Türkiye Optik Ve Optometrik Meslekler Derneği 1951 yılında k...

SGK, 2019 Nisan Ayı Reçete Bedelleri Ödemesi SGK, 2019 Nisan Ayı Reçet...

Kurum ile Bankaların protokolleri sona erdiği için artık ban...

Tıbbi Cihazların Test, Kontrol Ve Kalibrasyonu Tıbbi Cihazların Test, Ko...

Kalibrasyon, İnsan sağlığı ile ilgili olan tüm cihazların öl...

Magazin HABERLERİ
Web TV
CLOSE
CLOSE
Daha fazla Haberler, Magazin
Dersler başlıyor!

OptisyeninSesi Eğitim, optisyenlik öğrencilerine ve mesleki bilgilerini pekiştirmek isteyen meslektaşlarımıza yönelik yeni sezon eğitim serisine başlıyor.

Kapat