Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz.

09 Kasım 2018 - 13:37 'de eklendi ve 1940 kez görüntülendi. A+A-

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir.

Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar. Ülkemizin değişik bölgelerinde, illerinde meslektaşlarımız, toplumun göz sağlığı için hizmet veriyor.

Bu meslektaşlarımızdan bir tanesi de Bursa da Melek Optik. Sizlere tanıtmak istedik.Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile Melek Yılmaz tarafından 2014 yılında açılan Melek Optik sektörde başarılı çalışmaları ve farklı hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

2003 Yılında sektöre adım atan Melek Hanım, o tarihten günümüze gelişime açık yapısıyla daha iyi hizmet için optisyenlik eğitimi alıyor. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Yılmaz, mesleki ilerlemesindeki hızlı yükseliş ile geçmiş yıllarda kurumsal markalarda yöneticilik yapmış.

Daha sonra buralardaki bilgi birikimleri ışığında kendi markalarını yaratarak Melek Optik olarak hizmete başlamış.
Her iş kolunda olduğu gibi sağlık sektöründe de gündemi iyi takip etmeli ve gelişmelerden sürekli haberdar olmalısınız. Her geçen gün yeni bir sistem, yeni bir ürün ya da yeni bir tekniğin değişmesi nedeniyle markalar sürekli kendini geliştirmek durumunda kalıyor. Bu bilinçle hizmet kalitesini üst seviyelere taşıyan Melek Hanım; “Kurumsal altyapım ile sektöre farklılıkları nasıl getirmeliyim? Müşteriye en doğruyu, en olması gerekeni nasıl anlatmalıyım? Gibi sorular ile Melek Optik markamızda hizmet veriyorum.

Her konuda olduğu gibi mesleğimde de en büyük destekçim olan eşim Koray Bey ile sürekli işimizi ve kendimizi geliştirmek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışıyoruz. Gelişime açık olmanızın zaruri olduğu optikte her sektörde olduğu gibi yanlış bilgilendirmeler ya da eksik anlatım müşterilerimize sorunlar yaşatabiliyor. Hatta yanlış yönlendirmeler gözlerdeki rahatsızlıkların artmasını da tetikleyebiliyor. Biz her zaman rakamdan önce en doğru seçeneğin hangisi olduğunu araştırıyor ve ona göre alternatifli seçenekler sunuyoruz.

Çünkü işimizi çok severek yapan bir çiftiz. Her gözlükte bir müşteri değil bir dost kazanma hedefiyle yaklaşım gösteriyoruz. Mesleğe ilk adım attığım dönemden günümüze halen bizlere gelen müşterilerimiz var. Bu da bizi çok memnun ediyor.” diyerek Melek Optik markasının farkını yansıtıyor.

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir. Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar.

Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile bir markayı sizlere tanıtalım istedik;ek Optik Birçok işlemi kendi bünyesinde, son sistem makine parkurunda hazırlayan Melek Yılmaz, işin teknik detaylarının önemine de vurgu yapıyor. Güneş gözlüğünde ve optik gözlüklerde alternatifli markalar ile müşterilerinin kesesine göre çözümler üreten Melek Hanım, rakamsal skalada da en rasyonel anlatımı müşterilerine sunuyor.

Melek Optik, Bugatti, Tom Ford, Italia Indepentdeny, Vogve, Ana Hickmann, Dunlop, Armani, Elegans, Converse, Slazenger ve Super Step gibi birçok markanın ürünlerinin temsilciliğini yapıyor.

4 Yıllık başarılı bir geçmişle günümüze gelen markada en büyük hedef zaman içerisinde Bursa’nın farklı lokasyonlarında şubeler açmak. Öncelikle Özlüce ve Balat mevkiilerinde şubeleşmek istediklerini belirten Melek Hanım bu hayali ile daha yaygın kitlelere Melek Optik hizmet farkını yansıtmak istediklerini belirtiyor.Gözlüğe mi ihtiyacınız var? Ya da danışmak istediğiniz sorularınız mı bulunuyor? Korupark civarına yolunuz mutlaka düşmeli ve Melek Optik’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Mido 2019 Optik Fuarı başlıyor Mido 2019 Optik Fuarı başlıyor

Dünyanın en büyük optik fuar organizasyonu olarak kabul edilen “MİDO FUAR” ı İtalya’nın Milano kentinde 23-25 Şubat 2019 tarihleri aras...

Çin’e gidecekler dikkat! Çin’e gidecekler dikkat!

Geçen ay ülke genelinde 1 milyon 143 bin 574 kişide bulaşıcı hastalık tespit edildi....

Vefat ve Başsağlığı Vefat ve Başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine Sevenlerine Camiamıza Sabır ve Başsağlığı Dileriz....

Optisyenler yedek astsubay olabilecek! Optisyenler yedek astsubay olabilecek!

Meslek Yüksek Okulu mezunları da yedek astsubay olarak askerlik görevini yerine getirebilecek....

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

.. Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Mido 2019 Optik Fuarı başlıyor Mido 2019 Optik Fuarı baş...

Dünyanın en büyük optik fuar organizasyonu olarak kabul edil...

Çin’e gidecekler dikkat! Çin’e gidecekler di...

Geçen ay ülke genelinde 1 milyon 143 bin 574 kişide bulaşıcı...

Vefat ve Başsağlığı Vefat ve Başsağlığı

Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine Sevenlerine Cam...

Optisyenler yedek astsubay olabilecek! Optisyenler yedek astsuba...

Meslek Yüksek Okulu mezunları da yedek astsubay olarak asker...

Heterokromi Heterokromi

Heterokromisi olan bir bebek hem pediatr hem de göz doktoru ...

“ninetyoptik.com” Güneş sezonuna hazır! “ninetyoptik.com...

Ninety Optik, B2B sistemi ile TR90 ve Metal çerçeve çeşitlil...

Nihayet Oda birlik genel kurulu yapılacak! Nihayet Oda birlik genel ...

Türkiye Optisyenler ve Gözlükçüler Birliği, kurulacak odalar...

Türkiye’ de ve Dünya’ da Optik Sektörü Türkiye’ de ve Düny...

Optisyenlik, Sağlık sektörünün bir kolu olmasına rağmen göz ...

Türkiye’de 15 yaş üzeri nüfusun %30‘u gözlük kullanıyor. Türkiye’de 15 yaş üzeri n...

Avrupa’da gözlük kullanma oranı 50 den 65 ‘e kadar, Türkiye’...

Göz damlaları gözlüklerin yerini alabilir mi? Göz damlaları gözlüklerin...

Bilim insanları, korneadaki hasarı iyileştirebilen göz damla...

Magazin HABERLERİ
Web TV
CLOSE
CLOSE
Daha fazla Haberler, Magazin
Dersler başlıyor!

OptisyeninSesi Eğitim, optisyenlik öğrencilerine ve mesleki bilgilerini pekiştirmek isteyen meslektaşlarımıza yönelik yeni sezon eğitim serisine başlıyor.

Kapat