Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz.

09 Kasım 2018 - 13:37 'de eklendi ve 2617 kez görüntülendi. A+A-

Bu hafta Bursa Melek OPTİK’ teyiz

Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir.

Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar. Ülkemizin değişik bölgelerinde, illerinde meslektaşlarımız, toplumun göz sağlığı için hizmet veriyor.

Bu meslektaşlarımızdan bir tanesi de Bursa da Melek Optik. Sizlere tanıtmak istedik.Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile Melek Yılmaz tarafından 2014 yılında açılan Melek Optik sektörde başarılı çalışmaları ve farklı hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

2003 Yılında sektöre adım atan Melek Hanım, o tarihten günümüze gelişime açık yapısıyla daha iyi hizmet için optisyenlik eğitimi alıyor. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Yılmaz, mesleki ilerlemesindeki hızlı yükseliş ile geçmiş yıllarda kurumsal markalarda yöneticilik yapmış.

Daha sonra buralardaki bilgi birikimleri ışığında kendi markalarını yaratarak Melek Optik olarak hizmete başlamış.
Her iş kolunda olduğu gibi sağlık sektöründe de gündemi iyi takip etmeli ve gelişmelerden sürekli haberdar olmalısınız. Her geçen gün yeni bir sistem, yeni bir ürün ya da yeni bir tekniğin değişmesi nedeniyle markalar sürekli kendini geliştirmek durumunda kalıyor. Bu bilinçle hizmet kalitesini üst seviyelere taşıyan Melek Hanım; “Kurumsal altyapım ile sektöre farklılıkları nasıl getirmeliyim? Müşteriye en doğruyu, en olması gerekeni nasıl anlatmalıyım? Gibi sorular ile Melek Optik markamızda hizmet veriyorum.

Her konuda olduğu gibi mesleğimde de en büyük destekçim olan eşim Koray Bey ile sürekli işimizi ve kendimizi geliştirmek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışıyoruz. Gelişime açık olmanızın zaruri olduğu optikte her sektörde olduğu gibi yanlış bilgilendirmeler ya da eksik anlatım müşterilerimize sorunlar yaşatabiliyor. Hatta yanlış yönlendirmeler gözlerdeki rahatsızlıkların artmasını da tetikleyebiliyor. Biz her zaman rakamdan önce en doğru seçeneğin hangisi olduğunu araştırıyor ve ona göre alternatifli seçenekler sunuyoruz.

Çünkü işimizi çok severek yapan bir çiftiz. Her gözlükte bir müşteri değil bir dost kazanma hedefiyle yaklaşım gösteriyoruz. Mesleğe ilk adım attığım dönemden günümüze halen bizlere gelen müşterilerimiz var. Bu da bizi çok memnun ediyor.” diyerek Melek Optik markasının farkını yansıtıyor.

İnsanın en önemli hayati uzuvların dandır gözümüz. Hayattan aldığımız keyfin görmekle başladığını, görmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Sağlığın her birimindeki rahatsızlıklar ve tedavileri elbette çok önemlidir. Ancak, insanın görme duyusundaki sorunu birçok farklı sorunu da tetikler. Bu nedenle gözlüğümüzün bize gerçekten uygun olması da oldukça hassas bir ayrıntıdır. Haliyle de her insan gözlük seçiminde ve özellikle de optik firmaları arasında en güvenebileceği markaları arar.

Sektörde genç yaşına rağmen uzun süreli deneyimi ve konusuna çok hakim hizmet anlayışı ile bir markayı sizlere tanıtalım istedik;ek Optik Birçok işlemi kendi bünyesinde, son sistem makine parkurunda hazırlayan Melek Yılmaz, işin teknik detaylarının önemine de vurgu yapıyor. Güneş gözlüğünde ve optik gözlüklerde alternatifli markalar ile müşterilerinin kesesine göre çözümler üreten Melek Hanım, rakamsal skalada da en rasyonel anlatımı müşterilerine sunuyor.

Melek Optik, Bugatti, Tom Ford, Italia Indepentdeny, Vogve, Ana Hickmann, Dunlop, Armani, Elegans, Converse, Slazenger ve Super Step gibi birçok markanın ürünlerinin temsilciliğini yapıyor.

4 Yıllık başarılı bir geçmişle günümüze gelen markada en büyük hedef zaman içerisinde Bursa’nın farklı lokasyonlarında şubeler açmak. Öncelikle Özlüce ve Balat mevkiilerinde şubeleşmek istediklerini belirten Melek Hanım bu hayali ile daha yaygın kitlelere Melek Optik hizmet farkını yansıtmak istediklerini belirtiyor.Gözlüğe mi ihtiyacınız var? Ya da danışmak istediğiniz sorularınız mı bulunuyor? Korupark civarına yolunuz mutlaka düşmeli ve Melek Optik’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Çalışan memnuniyeti anketi Çalışan memnuniyeti anketi

Çalışma yaşamı insan ömrünün büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Bu anlamda çalışma yaşamının kalitesini belirleyen çalışma koşulları bir...

“Optisyeninsesi Haber” Android uygulaması “Optisyeninsesi Haber” Android uygulamas...

Gözlük sektöründeki gelişmeleri, sektörel haberleri artık daha kolay takip edebilirsiniz. Sektör haberlerine daha hızlı ulaşmak mümkün....

İnsanca yaşam gözlükçülerin hakkıdır! İnsanca yaşam gözlükçülerin hakkıdır!...

En kısa zamanda Türkiye’de Gözlükçü odaları kurulacak, yönetimlerde yer alacak basiretli yöneticiler sayesinde mesleğimiz hak ettiği sa...

Atatürk’ ün Gözlüğü Atatürk’ ün Gözlüğü

İçtimai hayatımızda fevkalade yeri olan gözlükçülük gerektiği kadar alaka görmemektedir. İktisadi ve içtimai hayatımızın vazgeçilmez bu...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

.. Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Çalışan memnuniyeti anketi Çalışan memnuniyeti anket...

Çalışma yaşamı insan ömrünün büyük bir bölümünü kapsamaktadı...

“Optisyeninsesi Haber” Android uygulaması “Optisyeninsesi Haber” An...

Gözlük sektöründeki gelişmeleri, sektörel haberleri artık da...

İnsanca yaşam gözlükçülerin hakkıdır! İnsanca yaşam gözlükçüler...

En kısa zamanda Türkiye’de Gözlükçü odaları kurulacak, yönet...

Atatürk’ ün Gözlüğü Atatürk’ ün Gözlüğü...

İçtimai hayatımızda fevkalade yeri olan gözlükçülük gerektiğ...

Optisyen adaylarını gelecekte neler bekliyor? Optisyen adaylarını gelec...

Aydın üniversitesinde genç gözlükçülük adayı meslektaşlarımı...

Optisyenlik’te güncel yaklaşımlar sempozyumu Optisyenlik’te günc...

Altınbaş Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan OPTİ...

İçimizden biri İçimizden biri

Yaşamımız boyunca toplumda farklı kimlik ve mesleklerle haya...

Beta Optik – NOVAX, Eğitim Buluşmaları ! Beta Optik – NOVAX, Eğiti...

Beta Optik, Free Form gözlük camı üretim teknolojisi ve inov...

Kimse bu mesleği itibarsızlaştıramaz! Kimse bu mesleği itibarsı...

Düne kadar dernekleri beğenmeyip ortalıkta, boş boş konuşup ...

AVM’lerde çalışma saatleri neye göre belirlenmelidir? AVM’lerde çalışma s...

AVM’lerin iş kanununa aykırı çalışma saatleri, haksız rekabe...

Magazin HABERLERİ
Web TV
CLOSE
CLOSE
Daha fazla Haberler, Magazin
Dersler başlıyor!

OptisyeninSesi Eğitim, optisyenlik öğrencilerine ve mesleki bilgilerini pekiştirmek isteyen meslektaşlarımıza yönelik yeni sezon eğitim serisine başlıyor.

Kapat