OptisyeninSesi
OptisyeninSesi
Optisyenin Sesi Reklam
Ada Optical
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Yazarlar
Taylan Küçüker
taylankucuker@hotmail.com
Doç.Dr.Murat Uyar
omuyar@gmail.com
Kamil Nuri Gizer
kamil@gmail.com
Levent Akagündüz
levent@gmail.com
Mesut Bahtiyar Sahin
Mesut@gmail.com
Metin Turanli
metin@gmail.com
Siracuddin Caglar
siracuddincaglar@gmail.com
Turgut Cakar
turgutcakar@yahoo.com
Orhan Küreli
optisyeninsesiweb@gmail.com
Mustafa Küreli
mkureli@gmail.com
Hakan Ertunk
ertunk@gmail.com
Rıfat Kayın
rifatkayin@optiktunali.com.tr
Mehmet Akay
mehmetakay@akayoptik.com.tr
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Adana Şehir Hastanesinde yangın! Adana Şehir Hastanesinde ...

Adana Şehir Hastanesinde yangın çıktı....

Lens Kullananlar Dikkat! Lens Kullananlar Dikkat!

Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay, lens kullananla...

ÜTS Belge Başvuruları Hakkında ÜTS Belge Başvuruları Hak...

ÜTS Belge Başvuruları hakkında yeni bir duyuru yayınlamıştır...

Sağlıkta lisans tamamlama coşkusu Sağlıkta lisans tamamlama...

Sağlık çalışanlarına yönelik getirilen lisans tamamlama hakk...

Mesul Müdürlerin İzin Hakkı Mesul Müdürlerin İzin Hak...

Ve yaz geldi. Optisyenler izini hakketti. Şimdi izinler nası...

İthalat maliyetleri, ihracatta rekabet gücümüzü olumsuz etkiliyor İthalat maliyetleri, ihra...

Güneş gözlükleri, diğer türde gözlükler, plastik ve diğer ma...

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) nedir ne değildir? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ...

Sosyal Güvenlik tüm dünyanın, ekonomisi gelişmiş ve veya gel...

Çanakkale’de akılalmaz gözlük hırsızlığı Çanakkale’de akılal...

Çanakkale'de bu kadarına pes denilecek bir kapkaç olayı yaşa...

Essilor Ceo’su bay Sagnières, Luxottica ile birleşmelerini anlatıyor Essilor Ceo’su bay ...

Essilor Ceo' su "Essilor'da eksik bir şey yok" diyor. "Fakat...

Babalar Gününüzü Kutlarız Babalar Gününüzü Kutlarız...

O, sizin hayatınızın en büyük idolü! Her adımınızda desteğin...