OptisyeninSesi
OptisyeninSesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Yazarlar
Taylan Küçüker
taylankucuker@hotmail.com
Doç.Dr.Murat Uyar
omuyar@gmail.com
Kamil Nuri Gizer
kamil@gmail.com
Levent Akagündüz
levent@gmail.com
Mesut Bahtiyar Sahin
Mesut@gmail.com
Metin Turanli
metin@gmail.com
Siracuddin Caglar
siracuddincaglar@gmail.com
Turgut Cakar
turgutcakar@yahoo.com
Orhan Küreli
optisyeninsesiweb@gmail.com
Mustafa Küreli
mkureli@gmail.com
Hakan Ertunk
ertunk@gmail.com
Rıfat Kayın
rifatkayin@optiktunali.com.tr
Mehmet Akay
mehmetakay@akayoptik.com.tr
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
LVMH yönetim ekibine Nicola Brandolese’yi atadı LVMH yönetim ekibine Nico...

Nicola Brandolese gözlük devi Luxottica’dan Mayıs ayında Fra...

Optisyenlik Okulları Hakkında Bildiri! Optisyenlik Okulları Hakk...

Optisyenler Platformu Optisyenlik Meslek Yüksek Okullarının ...

Ataması yapılmayınca bunalıma girdi. Ataması yapılmayınca buna...

Ataması yapılmadığı için bir süredir bunalımda olduğu öğreni...

Derneğe Bağış ve Fabrika Ziyareti Derneğe Bağış ve Fabrika ...

Türkiye Optik ve Optometrik Meslekler Derneği genel başkanı ...

SGK’da Optik Reçeteleri Kim Denetliyor! SGK’da Optik Reçeteleri K...

Optisyenler Platformu soruyor SGK’da 300 Milyon TL’lik reçet...

Son dakika… Bakanlar Kurulunda Değişiklik! Son dakika… Bakanla...

Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı yeni kabinede 5 bakan...

Hırsızlık Hırsızlık

Müesseselerimize gözlük satmak için gelen kişilere karşı dik...

İthalata ek vergi terbiyesi İthalata ek vergi terbiye...

Ekonomi yönetimi Uzakdoğu’dan yapılan ithalata kapıları kapa...

Optisyen SGK’da ne iş yapar. Optisyen SGK’da ne iş yap...

Bu konuya açıklık getirmek için ‘‘Optisyen, SGK’da ne iş yap...

Katarakt ameliyatı olmak için hastaneye gitti, gözünden 27 lens çıktı Katarakt ameliyatı olmak ...

İngiltere'de katarakt ameliyatı olmak isteyen bir kadının gö...