OptisyeninSesi
OptisyeninSesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Yazarlar
Taylan Küçüker
taylankucuker@hotmail.com
Doç.Dr.Murat Uyar
omuyar@gmail.com
Kamil Nuri Gizer
kamil@gmail.com
Levent Akagündüz
levent@gmail.com
Mesut Bahtiyar Sahin
Mesut@gmail.com
Metin Turanli
metin@gmail.com
Siracuddin Caglar
siracuddincaglar@gmail.com
Turgut Cakar
turgutcakar@yahoo.com
Orhan Küreli
optisyeninsesiweb@gmail.com
Mustafa Küreli
mkureli@gmail.com
Hakan Ertunk
ertunk@gmail.com
Rıfat Kayın
rifatkayin@optiktunali.com.tr
Mehmet Akay
mehmetakay@akayoptik.com.tr
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
Avrupa Komisyonu Luxottica ve Essilor’a taviz vermedi Avrupa Komisyonu Luxottic...

Luxottica ve Essilor firmaları, 46 milyar avroluk birleştirm...

İthal ürünlere ‘güvenirlik’ ayarı İthal ürünlere ‘güv...

Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin talimatıyla güvenirliğinden şüph...

İran Solo Fuarı İran Solo Fuarı

İran Uluslararası Fuar İdaresi’nden aldığımız bir tanıtım me...

Şubelerin Mersis numaraları ile ÜTS sistemine kaydı nasıl olacak? Şubelerin Mersis numarala...

Şubeleri bulunan optisyenlik müesseselerinin şubelerini kayd...

Karat optik firmasına ait optik çerçeveler çalınmıştır. Karat optik firmasına ait...

Firmanın Satış personeli dışında siz değerli meslektaşlarımı...

Gözlüğün kalitesi fiyatıyla ölçülmez Gözlüğün kalitesi fiyatıy...

İyi bir güneş gözlüğü yüze uygun olmalı, alttan, üstten ve y...

Perakendede durgunluk sürüyor Perakendede durgunluk sür...

Makro ekonomik trendler ve kur dalgalanmalarından 2017'in il...

Sağlık Bakanı Demircan’a “ATAMA” önergesi Sağlık Bakanı Demircan...

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, Sağlık Bakanı Ahmet...

2017 DGS tercihleri ne zaman başlayacak? 2017 DGS tercihleri ne za...

DGS tercihleri ne zaman başlayacak sorusu Dikey Geçiş Sınavı...

Optisyenler’ in Lisans Eğitimi nasıl olacak? Optisyenler’ in Lis...

Dört yıllık lisans eğitimi veren bir üniversiteden mezun old...