OptisyeninSesi
OptisyeninSesi
Optisyenin Sesi Reklam
Ada Optical
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Yazarlar
Taylan Küçüker
taylankucuker@hotmail.com
Doç.Dr.Murat Uyar
omuyar@gmail.com
Kamil Nuri Gizer
kamil@gmail.com
Levent Akagündüz
levent@gmail.com
Mesut Bahtiyar Sahin
Mesut@gmail.com
Metin Turanli
metin@gmail.com
Siracuddin Caglar
siracuddincaglar@gmail.com
Turgut Cakar
turgutcakar@yahoo.com
Orhan Küreli
optisyeninsesiweb@gmail.com
Mustafa Küreli
mkureli@gmail.com
Hakan Ertunk
ertunk@gmail.com
Rıfat Kayın
rifatkayin@optiktunali.com.tr
Mehmet Akay
mehmetakay@akayoptik.com.tr
Gezginin Dünyası
SON EKLENEN HABERLER
SGK tarafından paylaşılması durduruldu! SGK tarafından paylaşılma...

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 2015 yılında yürürlüğe sok...

Neden gözlüklerinizi ayakkabılarınız gibi düşünmelisiniz? Neden gözlüklerinizi ayak...

Uzmanlar birkaç tane gözlük sahibi olmanızı tavsiye ediyor....

Hergün 11 bin 817 kişi gözlük ve çerçeve işlemi yaptırıyor Hergün 11 bin 817 kişi gö...

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), nüfusu 79 milyon 814 bin 871 k...

Fuar katılımına 250 bin TL destek verilecek Fuar katılımına 250 bin T...

Yurt dışında düzenlenen fuarlara katılacak firmalara, fuarın...

128 milyon dolarlık gözlük! 128 milyon dolarlık gözlü...

Baharın gelmesiyle güneş gözlüklerine talep artarken geçen y...

MEDULA Kullanım Kılavuzu güncellendi MEDULA Kullanım Kılavuzu ...

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğ...

Optisyenlik Müesseseleri Vitrin ve Tabela Standartı Optisyenlik Müesseseleri ...

5193 sayılı Optisyenlik Hakkında Kanun ve Kanuna istinaden ç...

Güneş gözlüğü alerjik reaksiyonların etkisini azaltıyor Güneş gözlüğü alerjik rea...

Bahar aylarında birçok alerjik göz hastalığı göründüğüne dik...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik...

“Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin ...

Kibir Kibir

“Kibirli bir insan olmaya en çok yaklaşanlar kendilerinden e...