a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Luxottica İle Yapılan Gözlük Lisans Anlaşması

Michael Kors, Luxottica İle Yapılan Gözlük Lisansı Anlaşmasını Duyuruyor HONG KONG & MILAN–(BUSINESS WIRE)– Michael Kors Holdings Limited (NYSE:KORS) ve Luxottica Group (MTA:LUX) (NYSE:LUX) bugün beraber yaptıkları açıklamada Michael Kors Collection ve MICHAEL Michael Kors Eyewear için yeni ve ayrıcalıklı bir gözlük lisans anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Luxottica ile üretilecek ilk koleksiyon Haziran 2015 tarihinde piyasaya […]

17 Nisan 2014 - 14:26 'de eklendi ve 1646 kez görüntülendi. A+A-

Luxottica İle Yapılan Gözlük Lisans Anlaşması

michael-kors-1-Michael Kors, Luxottica İle Yapılan Gözlük Lisansı Anlaşmasını Duyuruyor

HONG KONG & MILAN–(BUSINESS WIRE)– Michael Kors Holdings Limited (NYSE:KORS) ve Luxottica Group (MTA:LUX) (NYSE:LUX) bugün beraber yaptıkları açıklamada Michael Kors Collection ve MICHAEL Michael Kors Eyewear için yeni ve ayrıcalıklı bir gözlük lisans anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Luxottica ile üretilecek ilk koleksiyon Haziran 2015 tarihinde piyasaya sürülecek. (16.04.2014)

Seçkin, lüks ve spor gözlüklerde küresel bir lider olan Luxottica ile yapılacak olan ortaklık 10 yıl sürecek. Birleşme, lüks aksesuarları ve giyilmeye hazır ürünleriyle tanınan aynı zamanda ikonik jet set hayat biçimiyle ilgi gören Michael Kors’a markanın gözlük işlerinin küresel olarak geliştirilmesinde yardımcı olacaktır.

Luxottica hem Michael Kors Koleksiyonu hem de MICHAEL Michael Kors için Bahar 2015 te başlayarak gözlük üretimine başlayacaktır. Markanın iki lüks gözlük koleksiyonu dünyada Michael Kors mağazalarında, büyük mağazalarda, seçilmiş gezi mağazalarında, bağımsız optik merkezler ve Luxottica’nın perakende mağazalarında sunulacaktır.

”Gözlük işinde mükemmel bir başarı kazandık ve inanıyoruz ki yeni ortaklığımız lüks imajımızı optik ve güneş gözlüğü pazarında perçinleyecektir” diyen Michael Kors CEO’su John D. Idol şunları eklemiştir: ”Luxottica gözlük pazarında tasarım ve kaliteye verdikleri değer dolayısıyla endüstri lideridir ve bu onları lüks markamız için mükemmel ortak yapmaktadır. Gözlük işimiz, biz dünya çapında büyümeye devam ederken tüm büyüme stratejimizin önemli bir bileşenidir.”

”Dünyadaki en güçlü Amerikan lüks yaşam stili markalarından biri olan Michael Kors ile bu yeni ortaklığa başlayacağımız için oldukça heyecanlıyız.” Diyen Luxottica CEO’su Andrea Guerra şunları eklemiştir. ”Michael Kors moda çapında lüks kitlelere hitap eden ürünleriyle küresel olarak büyük bir etki sahibidir. İnanıyoruz ki, Michael Kors’un marka büyüklüğü, güçlü büyümesi ve performansı aynı zamanda yenilikçi moda dizaynı portföyümüze mükemmel şekilde uyum sağlayacaktır. Bu ortaklığın mükemmel bir başarı kazanacağına inancımzı tamdır.”

Michael Kors Hakkında

Michael Kors dünyaca tanınmış, ödül kazanmış bir dizayncı’dır ve lüks aksesuar ve giyilmeye hazır ürünler sunmaktadır. Kendi adındaki şirketi, 1981 yılında kurulmuştur, şu anda Michael Kors ve MICHAEL Michael Kors etiketleri altında ürünler üretmektedir ve bu ürünler aksesuarlar, ayakkabı, saatler, mücevher, erkek ve kadın giyilmeye hazır ürünler ve bütün bir parfüm setidir. Michael Kors mağazaları ya direkt olarak ya da lisans ortaklıklarıyla dünyanın en prestijli şehirlerinde New York, Beverly Hills, Chicago, Londra, Milan, Paris, Munich, İstanbul, Dubai, Seoul, Tokyo ve Hong Kong gibi, yönetilmektedir.

Luxottica Group S.p.A. Hakkında

Luxottica Group seçkin, lüks ve spor gözlükler dalında Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Çin, Güney Afrika, Latin Amerika ve Avrupa’daki 7.000 i aşan optik ve güneş perakende mağazasıyla bir liderdir ayrıca güçlü ve iyi dengelenmiş bir marka portföyüne sahiptir. Şirketin sahip olduğu markalar şunları içermektedir: Ray-Ban, dünyanın en ünlü güneş gözlüğü markası, Oakley, Vogue Eyewear, Persol, Oliver Peoples, Alain Mikli and Arnette, Lisanslı ürünler ise şunları içermektedir: Giorgio Armani, Bulgari, Burberry, Chanel, Coach, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Polo Ralph Lauren, Prada, Starck Eyes, Tiffany and Versace. 130 farklı ülkeyi içine alan küresel toptan satış ağına ek olarak, Grup büyük pazarlarda önde gelen perakende zincir mağazaları yönetmektedir örneğin LensCrafters, Pearle Vision ve ILORI Kuzey Amerikada, OPSM and Laubman & Pank in Asya Pasifikte, LensCrafters Çinde, GMO Latin Amerikada ve Sunglass Hut tüm dünyada. Grubun ürünleri Italya’daki altı üretim tesisinde, Çin’deki üç tamamen sahibi olunmuş tesiste, Brezilya’daki bir tesiste ve ABD’deki spor gözlük üretimine adanmış bir tesiste dizayn edilmekte ve üretilmektedir. 2013 yılında Luxottica Grubu 7.3 Milyar Euro’dan fazla net satış bildirmiştir. Grup hakkında detaylı bilgiye www.luxottica.com’dan ulaşabilirsiniz.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu basın bülteni Michael Kors ve Luxottica hakkında ileriye dönük beyanlar içermektedir. Böyle ifadelere güven duymamalısınız, çünkü bu gibi ifadeler her şirketin iş çevresi ve operasyonlarına dayanan sayısız belirsizliklere ve faktörlere bağlıdır. Tüm bunları tahmin etmek zordur ve birçoğu şirketlerin kontrolü dışındadır. İleriye dönük beyanlar her şirketin olası veya tahmin edilen operasyon sonuçlarını, işletme stratejilerinin tanımları dahil içerir. Bu gibi ifadeler çoğu zaman ”ebilir” ”olmalıdır” ”inanıyor ki” ” bekliyoruz ki” ”tahmin ediyoruz” ”amacımız” ” planımız” ya da benzer ifadeler içerebilir. Bu basın bülteninde kullanılan ileriye dönük beyanlar yönetimin tecrübesi ışığında aynı zamanda tarihsel trendler, şu andaki durum, beklenen gelecek geliştirmeleri ve diğer faktörler ile yapılmıştır ve şu andaki durum altında uygun olduğuna inanılmaktadır. Bu beyanların perfromans veya sonuçların garantisi olmadığını anlamanız gereklidir. İleriye dönük beyanlar bilinen ve bilinmeyen riskleri, belirsizlik ve varsayımları içerir. İki tarafta bu beyanların makul varsayımlar olduğunu düşünse de, finansal sonuçları ya da operasyonların sonuçlarını birçok faktörün etkileyeceğini bilmeniz gerekir. Bu durum beyanlardakinden farklı sonuçlar alınmasına neden olabilir. Lütfen tam bir risk faktörü listesi için her iki şirketin ABD Securities and exchange Commission’a verdiği yıllık bilgilere bakınız.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Avrupa Komisyonu anket çalışması Avrupa Komisyonu anket çalışması

AB pazarında tıbbi cihazların bulunabilirliğinin izlenmesini destekleyen bir çalışma başlatılmıştır....

Dostluk Dostluk

Herşeyi sınırsızca paylaşabildiğiniz bir dost, yola birlikte çıkacak denli güven duyduğunuz bir arkadaş, size her zaman huzur verecek b...

OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebilir, 7/24 Erişim, İndir & Oku....

Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetimi devraldı Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetim...

Benedikt Hoffmann, Alcon'un yeni Vision Care Avrupa Ticari Operasyonlar Başkanı olacak. Jan Thore Foehrenbach ise Vision Care Franchise...

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Avrupa Komisyonu anket çalışması Avrupa Komisyonu anket ça...

AB pazarında tıbbi cihazların bulunabilirliğinin izlenmesini...

Dostluk Dostluk

Herşeyi sınırsızca paylaşabildiğiniz bir dost, yola birlikte...

OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 1...

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebi...

Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetimi devraldı Benedikt Hoffmann Alcon&#...

Benedikt Hoffmann, Alcon'un yeni Vision Care Avrupa Ticari O...

Hasta bilgilerini paylaşmayın! Hasta bilgilerini paylaşm...

Aynı durum gözlükçüler içinde geçerlidir. Hasta verilerini p...

Aracınız kışa hazır, Gözleriniz de hazır mı? Aracınız kışa hazır, Gözl...

Sonbaharda çoğu insan arabasını yeniler ve daha çok güvenliğ...

Fatura/ Reçete teslim süresinin uzatılması Fatura/ Reçete teslim sür...

19 Kasım 2023 tarihinde yaşanan yağışlar sonucunda meydana g...

Türkiye Göz Sağlığı Araştırması Türkiye Göz Sağlığı Araşt...

Türkiye’de Optik Sektörü AB ülkelerine göre çok daha farklı ...

Afet bölgesinde yapılacak uygulamalar Afet bölgesinde yapılacak...

Depreme bağlı olumsuz etkilerin Adıyaman, Hatay, Kahramanmar...

Miyopluğun asıl sorumlusu bilgisayar ekranları Miyopluğun asıl sorumlusu...

Batı Avustralya'da yapılan bir araştırma miyopluğun asıl sor...

Magazin HABERLERİ
Web TV