a balloon
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat
Optisyenin Sesi Reklam
Optisyenin Sesi Reklam
Reklamı kapat

Başbakanın mitinginde gözlükçü pankartı

Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ ın 09.03.2014 tarihinde, yerel seçimler için yapmış olduğu Anadolu gezi turlarında bugünkü durak Şanlı Urfaydı. Başbakanın Şanlı Urfa da yapmış olduğu mitingde, Gözlükçüler ve optisyenler konfederasyonu bölge temsilcisi, Optiuma Optik müessesesi sahibi sn. Mustafa Uma, Şanlı Urfa’nın Topçu meydanında “Gözlükçüler Oda olmak istiyor” yazılı bir pankart açtı.. Sn. Uma ile […]

13 Mart 2014 - 16:20 'de eklendi ve 1628 kez görüntülendi. A+A-

Başbakanın mitinginde gözlükçü pankartı

01Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ ın 09.03.2014 tarihinde, yerel seçimler için yapmış olduğu Anadolu gezi turlarında bugünkü durak Şanlı Urfaydı.

Başbakanın Şanlı Urfa da yapmış olduğu mitingde, Gözlükçüler ve optisyenler konfederasyonu bölge temsilcisi, Optiuma Optik müessesesi sahibi sn. Mustafa Uma, Şanlı Urfa’nın Topçu meydanında “Gözlükçüler Oda olmak istiyor” yazılı bir pankart açtı..

02

Sn. Uma ile yaptığımız telefon görüşmesinde OptisyeninSesi Habere, Gözlükçülerin sektör olarak zor günler geçirdiğini, sesimizi her platform da hükümete duyurmak için şanslarını denediklerini belirtti.

03

Miting alanında Başbakanın, açtığı pankartı gördüğünü de söyleyen sn. Uma, mesleğimizin daha iyi yerlere gelmesi için her yöntemi deniyoruz. Her şey mesleğimiz için dedi. 

04

 

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Fatura/ Reçete teslim süresinin uzatılması Fatura/ Reçete teslim süresinin uzatılma...

19 Kasım 2023 tarihinde yaşanan yağışlar sonucunda meydana gelen sel/su taşkını sebebiyle Zonguldak'ın Ereğli ilçesi "Genel Hayata Etki...

Afet bölgesinde yapılacak uygulamalar Afet bölgesinde yapılacak uygulamalar

Depreme bağlı olumsuz etkilerin Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya illeri ile Gaziantep ili İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde deva...

2023 Yılı Ekim Ayı Katılım Payı Ödemesi 2023 Yılı Ekim Ayı Katılım Payı Ödemesi...

Ekim ayına ait optik katılım payı fatura bedelleri çalıştığınız banka hesaplarınıza gönderilmesi planlanmaktadır....

Vefat ve Başsağlığı Vefat ve Başsağlığı

Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, sabır ve başsağlığı dileriz....

HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ?(25 Yorum)
Subscribe
Bildir
guest

25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EVREN OPTİK
EVREN OPTİK
13 Mart 2014 15:39

Tebrik ediyorum.Birbirleri ile kavga eden dernekler değil, birlikte ortak hareket edebileceğimiz oda çatısını istiyoruz.

NADİR YARBAY
NADİR YARBAY
12 Mart 2014 19:16

Mustafa beye teşekkürlerimizi sunar Girişiminin başarıya ulaşmasını Temenni Ederim… Yıllardır İçinde Çalışıp Emek Verdiğimiz mesleğimize Hepberaber Sahip Çıkalım Sahipleri Olan Mesleğin Neden Odası Olmasın Bu Hakkı Mesleğe Yirmibeşylılını Vermiş Kişi Olarak Oda Hakkımız Diyorum Sayın Başbakanızdan ve Sağlık Bakanımızından da Sesimizi Duymalarını Saygılarımla Arz Ederim. ADANA

TUĞRA GRUP OPTİK OSMANİYE
TUĞRA GRUP OPTİK OSMANİYE
12 Mart 2014 19:09

öncelikle sayın mustafa uma’yı gözlükçülerin en büyük eksikliği olan oda ve birlik için yaptığı bu girişimden dolayı tebrik ediyorum.
Sayın başbakanımız bizlerin sesini duymanızı istiyoruz bizde eczacılar odası gibi oda ve birlik yasası istiyoruz.mesleğimizin geleceği ve güvencesi açısından bu artık bi olmazsa olmazdır.
SAYIN BAŞBAKANIMIZIN YARDIMLARINI BEKLİYORUZ şimdiden emeği geçen herkeze teşekkürler ediyoruz.

osman tuncay
osman tuncay
12 Mart 2014 19:06

Sayın UMA teşekürler sayın başbakanın ançak bu kadar ilğisini çekebilirdiniz. Gözlükçü dostlarım bir süredir mesleğimiz elimizden kayıyor. bize gösterilen yasaklar ne yazık ki zincir mağzalara höşgörü oluyor. Mersinden oda olmaya tam destek

ali rufaioglu
ali rufaioglu
12 Mart 2014 17:43

Biz optisyen ve gözlükçüleride dikkate alın oda çagrımıza cevap verin Sayın Başbakan….

mustafa demir
mustafa demir
12 Mart 2014 17:40

Sayın başbakanınım artık sesimizi duy artık bizde odalaşmak istiyoruz.

Mehmet Emin Uma
Mehmet Emin Uma
12 Mart 2014 15:58

Sektör ve meslek adına çaba sarf eden duyarlı Meslektaşımız Mustafa Uma ince davranışından dolayı tesekkürler.

kadir elmas
kadir elmas
12 Mart 2014 15:50

Duyarlı ve özverili davranışından dolayı Mustafa Uma ya tebrikleri bir borç bilirim Tesekkürler

ömer kazaz
ömer kazaz
12 Mart 2014 15:20

öncelikle MUSTAFA UMA yı buradan tebrik ediyor,bu meslekte tek başına bu kadar canı gönülden mücadele etmesinden dolayıda kutluyorum.sayın başbakınımın ve saglık bakanımın şanlıurfa mitingindeki pankartı gördüğünü ve bu mücadeleyi veren MUSTAFA UMA nın şahsında biz tüm gözlükçülerin bu istegini geri çevirmeyecegini bizleri muhatap alarak isteklerimize cevap vereceklerini en kısa zamanda da odamızı kurup bizi ve meslegimizi bu durumdan kurtaracagını biliyorum.saglıga bu kadar yatırım yapan bir başbakanın bizleride destekleyecegine canı gönülden inanıyorum.buradan BAŞBAKANIMIZA VE SAGLIK BAKANIMIZA şimdiden teşekkür ediyorum.

Ahmet
Ahmet
12 Mart 2014 15:17

Sn. mustafa uma. elinize yüreginize emeğinize saglık. bu meslek siz ve sizin gibi cesaretli insanlar sayesinde bir yerlere geleceğine inanıyorum. yalnız anlamadığım bir hususu sizinle paylaşmak istiyorum. mesleğimizin geleceği için hayati ir öneme sahip olan bu konu ile alakalı derneklerimizden ses seda yok. hadi diyelimki onlar kendi koltuklarının serdindeler. peki ya meslektaşlarımız. en azından burdan duygu ve düşüncelerini paylaşabilirler diye düşünüyorum. bu girişimi için mustafa beyi tekrar kutluyor başarılar diliyorum.

mehmet
mehmet
12 Mart 2014 14:39

Sayın Mustafa UMA’yA bu gayretlerinden dolayı tebrik ederim.
Lakin…
Tüm Dernek, Federesyon ve Konferedesyon Başkanları ile üyelerine teşekkür ederiz.
Neden mi ?
Çünkü, yaklaşık 7.000 Üyesi olan bu oluşumların hepsinin yorumlarını okudum(!)
Sizleri Artık kimse tutamaz. Bu birlik ve Beraberliğiniz ile Dağı Yıkar Şehir Yaparsınız(!)

faik ilbay
faik ilbay
12 Mart 2014 14:33

sayın uma cesaretiniz teşekkürler. sayın başbakanım lütfen bizleride görün gözlükçülerin derdine çare olun

yusuf çelik
yusuf çelik
12 Mart 2014 13:26

sayın mustafa abi yapmış oldugun bu pankarttan dolayı hemşerin olarak senden gurur duyuyor ve teşekkür ediyorum..Koltuklarında boş boş oturan bir çok dernek ve konferedasyon başkanın yapamadıgını sen yaptın kutlarım seni abi umarım bunu sayın başbakaban görmüştür ve bunu degerlendirir meslege sahip çıkmazsak oda elimizden gider..

MEHMET DOĞAN
MEHMET DOĞAN
12 Mart 2014 13:04

ARKADAŞLAR SN MUSTAFA UMA’NIN YAPMIŞ OLDUĞU BU CESUR HAREKETTEN DOLAYI KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM.
KURTULUŞ OBA VE BİRLİK YASASINDADIR.

mahmut eriş
mahmut eriş
12 Mart 2014 12:49

sevgili meslektaşlarım bu davaya destek zamanı kurtuluşumuz oda ve birlik yasasındadır.
bu dava’da mustafa uma’nın sonuna kadar destekçisiyiz. umarım bu konuda başbakanımız recep tayyip erdoğan ve sağlık bakanımız mehmet müezzinoğlu’nun bize müjdeli bi haber vermelerini bekliyoruz. kurtuluş ODA VE BİRLİK YASASINDADIR.

NECATİ ÖNDER
NECATİ ÖNDER
12 Mart 2014 11:27

mustafa bey çok cesaretli bir olayı gerçekleştirdiniz. sayın başbakan cuma günü antepde aynı pankartı burada asabilirmiyiz.kamil birimoğlu akp il meclisinde etkili görüşseniz. cesaretiniz teşekkürler.

ömer faruk
ömer faruk
11 Mart 2014 23:52

Sayın uma öncelikle seni kutlar sektörümüze verdigin emeklerden dolayı teşekkür ederim.Biz yıllarını bu sektöre emek harcamış optisyenler olarak gelecekten çok endişeliyiz,Ne yazıkki ileriki senelerimiz bizi çok korkutuyor.Acaba huzurlu bir şekilde işlerimizi icra edecekmiyiz,sayın uma Başbakanımız inşallah asmış oldugunuz pankartı görürde birnevi yüregimize su serper,yoksa şuan masalarında oturan ne federesyon başkanımız nede dernek başkanlarımızın bir işe yarıyacakları yok umudumuz önce ALLAH a sonra başbakanımıza kaldı.Gelin el ele verelim AK gözlükcülük diyelim saygılar.

mustafa uma
mustafa uma
11 Mart 2014 17:24

tarık bey ben mustafa uma tlf 0506 7089858 lütfen beni ara

Tarık
Tarık
11 Mart 2014 16:43

Güzel bir düşünce tebrik ederim yalnız benim sormak istediğim bir meslek odası açmak için şartlar bellidir 500 üye işe müracaat edilerek oda 1,5 ay içinde açılmakatadır. Neden hazırlamış başvuru yapılmıyor yada 500 üyesi olan bir grup yokmu. Cok merak ediyorum. Yasa açık 500 üye ile başvuruldunda 1,5 ay içinde bakanlık herşey uygunsa onanıyor yada 1,5 ay içinde onanmasa bile oda açılmış sayılıyor. Yorcuların sürücülerin bile odası var neden biZde dernek başındakiler bu girişimi yapmıyor. Girişim yapmadan başbakan kendisimi açaçak. Saygılar

NECATİ ÖNDER
NECATİ ÖNDER
12 Mart 2014 13:43
Reply to  Tarık

tarık bey 40 defa hazırlandı bazı menfaat çeteleri hep engeldi bundan bilginiz yok.

İsmail UYAR
İsmail UYAR
10 Mart 2014 18:07

Çok güzel bir düşünce. Gerçekten tebrik ederim

Orhan KÜRELİ
Orhan KÜRELİ
10 Mart 2014 14:11

Sayın Uma,
Yapmış olduğun eylemle, sektöre ne kadar değer verdiğini görebiliyorum. Keşke herkes senin kadar duyarlı olsaydı.

Orhan KÜRELİ

Mahmut Yetim
Mahmut Yetim
10 Mart 2014 13:30

Sayın Uma, yüreğine ve cesaretine hayranım. Bütün Optisyen ve Gözlükçüleri senin verdiğin mücadeleye davet ediyorum..

Mahmut Yetim

mehmet faik babacan
mehmet faik babacan
12 Mart 2014 15:30
Reply to  Mahmut Yetim

ODASIZ MESLEGİN SONU HÜSRANDIR GELİN HEP BERABER MUSTAFA UMANIN VERDİGİ BU MÜCADELEYE DESTEK VERELİM ÇARESİZLİK İÇERSİNDE KALAN BU MESLEGİMİZİ ODALAŞTIRMAYA SAYIN BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOGAN VE SAGLIK BAKANIMIZ DR MEHMET MÜEZZİNOGLU DA SESİMİZE ÇÖZÜM BULACAKLARDIR HEP BERABER AK GÖZLÜKÇÜLÜGE DESTEK OLALIM SAYGILARIMLA

ibrahim okay
ibrahim okay
12 Mart 2014 15:33

kutluyorum seni mustafa abi sonuna kadar hep destekçin olacaz inşaallah sayın başbakanımız ve saglık bakanımız bu sese kulak vereceklerdir

Hocaoğlu Optik
SON EKLENEN HABERLER
Avrupa Komisyonu anket çalışması Avrupa Komisyonu anket ça...

AB pazarında tıbbi cihazların bulunabilirliğinin izlenmesini...

Dostluk Dostluk

Herşeyi sınırsızca paylaşabildiğiniz bir dost, yola birlikte...

OptisyeninSesi e dergi/ 121.Sayı OptisyeninSesi e dergi/ 1...

Türkiye’ nin optik dijital dergisi, Tüm cihazlarda erişilebi...

Benedikt Hoffmann Alcon’da yönetimi devraldı Benedikt Hoffmann Alcon&#...

Benedikt Hoffmann, Alcon'un yeni Vision Care Avrupa Ticari O...

Hasta bilgilerini paylaşmayın! Hasta bilgilerini paylaşm...

Aynı durum gözlükçüler içinde geçerlidir. Hasta verilerini p...

Aracınız kışa hazır, Gözleriniz de hazır mı? Aracınız kışa hazır, Gözl...

Sonbaharda çoğu insan arabasını yeniler ve daha çok güvenliğ...

Fatura/ Reçete teslim süresinin uzatılması Fatura/ Reçete teslim sür...

19 Kasım 2023 tarihinde yaşanan yağışlar sonucunda meydana g...

Türkiye Göz Sağlığı Araştırması Türkiye Göz Sağlığı Araşt...

Türkiye’de Optik Sektörü AB ülkelerine göre çok daha farklı ...

Afet bölgesinde yapılacak uygulamalar Afet bölgesinde yapılacak...

Depreme bağlı olumsuz etkilerin Adıyaman, Hatay, Kahramanmar...

Miyopluğun asıl sorumlusu bilgisayar ekranları Miyopluğun asıl sorumlusu...

Batı Avustralya'da yapılan bir araştırma miyopluğun asıl sor...

Magazin HABERLERİ
Web TV